8,2 C
Zakopane

Sylwester

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Zespół IRA w Nosalowym Dworze

- POLECAMY -
Sylwester 2020/2021

Zespół IRA w Nosalowym Dworze

Jak co roku, tak i tym razem w Zakopanem w ferie w Nosalowym Dworze trwa wyjątkowe wydarzenie Nosalowy Muzycznie. Już niebawem na scenie IV edycji imprezy wystąpi jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej – grupa IRA!

Nosalowy Muzycznie

W ferie na Podhalu nie sposób się nudzić. Pobyt w Zakopanem to nie tylko białe szaleństwo na stoku narciarskim i górskie wyprawy. Jak w latach poprzednich tam i w tym roku w ferie 2020 w Zakopanem nie zabraknie muzycznych wrażeń. W Nosalowym Dworze trwa czwarta edycja wydarzenia „Nosalowy Muzycznie”. Jest cykl koncertów znanych polskich artystów w zimowej stolicy Tatr, który z roku na rok przyciąga co raz to większą widownię. W tym roku na scenie wystąpiła już Daria Zawiałow i Maryla Rodowicz. Na scenie zobaczymy również Kamila Bednarka. Tegoroczną IV edycję wydarzenia zakończy koncert Zespołu IRA.

IRA pod Giewontem

IRA to polski zespół rockowy założony w 1987 w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Grał poza pop-rockiem i hard rockiem, również łagodniejszą odmianę heavy metalu i glam metalu w latach 90. XX wieku, a od 2002 roku min. rock alternatywny i post grunge. Albumy Mój dom, 1993 rok oraz koncertowy Ira Live osiągnęły nakład sięgający wielu tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie awansować do czołówki polskiego rocka. Dzięki sukcesom, zespół miał okazję występować na wielu największych festiwalach rockowych w kraju, m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock, oraz na Festiwalu Odjazdy. Utwory z płyt zadebiutowały na prestiżowej polskiej Liście przebojów Programu III Polskiego Radia. W maju 1994 roku zespół jako jedyny spośród setki polskich zespołów rockowych został wybrany do supportowania Aerosmith.

Zespół IRA w Nosalowym Dworze
Zespół IRA w Nosalowym Dworze, plakat

Kiedy odbędzie się koncert zespołu IRA?

Koncert IRA, który odbędzie się na zakończenie IV edycji wydarzenia Nosalowy Muzycznie odbędzie się już w piątek, 28 lutego 2020 w Centrum Kongresowym Gerlach w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem. Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00. Bilety do nabycia w recepcji Hotelu Grand Nosalowy Dwór oraz pod linkiem: https://bit.ly/2QNFmoi.

Ceny biletów na koncert Nosalowy Muzycznie

  • osoby dorosłe: 50 zł
  • dzieci (12-18 lat): 25 zł
  • dzieci do 12 roku bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy!

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, Zakopane
Tel: 182022410

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Kasprowy Wierch pogoda godzinowa na dziś, długoterminowa

Kasprowy Wierch - szczegółowa pogoda godzinowa, aktualizowana kilka razy...

Zakopane w 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Już niebawem wszyscy Polacy będą obchodzić wielkie święto narodowe....

Dzień Wszystkich Świętych: msze na cmentarzu, akcja „Znicz” w Zakopanem

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to ważne dla katolików...

Cykl rodzinnych warsztatów w zakopiańskim Kinie Miejsce

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na cykl warsztatów pt....

Spotkanie z cyklu „Czarne na białym” w Willi Kmicic

W imieniu wydawnictwa Czarne, Muzeum Tatrzańskiego i Fundacji „Zakopiańczycy....