20 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Trebunie Tutki – koncert świąteczny

- POLECAMY -

Trebunie Tutki – koncert świąteczny

Święta tuż, tuż… Bez wątpienia jest to wyjątkowy czas, który spędzamy w rodzinnym gronie. Jeśli planujesz okres świąteczno noworoczny spędzić na Podhalu serdecznie zapraszamy na niezapomniany koncert świąteczny z zespołem Trebunie Tutki.

Trebunie Tutki

Trebunie Tutki jest to muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca, która przeszła ewolucję od kapeli ludowej po zespół koncertujący na największych festiwalach muzyki świata w Europie, a także Azji i Ameryce Płn. Charakterystyczne aranżacje zespołu opierają się na wykorzystaniu tradycyjnych instrumentów, skali góralskiej, specyficznym stylu wykonawczym. Współpracują z artystami w kraju i za granicą, m.in. Adrianem Sherwoodem, Krzysztofem Ścierańskim, Voo Voo, Włodzimierzem Kiniorskim oraz jamajskim zespołem reggae – Twinkle Brothers, z którym w 2008 wydali album Songs of Glory/Pieśni Chwały. Autorami muzyki i tekstów są Krzysztof Trebunia-Tutka i Norman Grant. 16 czerwca 2010 album Pieśni chwały uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarz

Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

Koncert świąteczny w wykonaniu zespołu Trebunie Tutki odbędzie się w Domu Ludowym w Kościelisku w poniedziałek 30 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00. Bilety na koncert w cenie 40 zł normalny, oraz 25 zł ulgowy. Serdecznie zapraszamy na koncert pełen kolęd.

Zapraszamy również na Koncert Noworoczny z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną „Bez miłości świat nic niewart”, który odbędzie się już 1 stycznia 2020 roku w sali widowiskowej AMW Rewita w Kościelisku ul. Nędzy Kubińca 101. Start o godzinie 19:00.

Dom Ludowy Związku Podhalan

ul. Chotarz 453, 34-511 Kościelisko
Tel: 18 207 03 06

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...