7.2 C
Zakopane
środa, Lipiec 17, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Imprezy Sportowe Sport & Fun Festival w Białce Tatrzańskiej

  Sport & Fun Festival w Białce Tatrzańskiej

  W wakacje na Podhalu nie sposób sie nudzić! Białka Tatrzańska zaprasza na weekendowy dwudniowy festiwal pełen sportu i rozrywki. Sport & Fun Festival odbędzie się w dniach od 27 do 28 lipca! Musicie tam być!

  Będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na Podhalu! Zobaczycie tam sportowców na hulajnogach, motocyklach i rowerach. Świetna zabawa pełna muzyki i tańca. Odbędzie się też Holy Festiwal, podczas którego wyrzucać będziecie w powietrze kolorowe proszki. Zapowiada się najbardziej pozytywna impreza tego lata.

  Podczas Sport & Fun Festival zobaczycie pokazy trialu motocyklowego i stuntu, coroczne już VI Mistrzostwa Polski Cross Monster oraz Kolorową Eksplozję uwielbianą przez turystów i mieszkańców Podhala. Weź udział w Kolorowej Eksplozji 28 lipca 2019 w Białce Tatrzańskiej! Posypią się kolorowe proszki holi, szykujemy kolorowe strefy i pokazy taneczne, zumba maraton kolorów.

  Monsterroller to górska odmiana hulajnogi, która służy do zjazdów terenowych po stoku narciarskim latem. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Ważący 18 kg pojazd jest wygodny, uniwersalny i – przede wszystkim – bezpieczny. Odpowiednia konstrukcja oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet na mokrej trawie, sprawiają, że może na nim jeździć każdy – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

  Wieczorem koncert znanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – CLEO!

  Program

  27 lipca (sobota) – DZIEŃ SPORTU
  Wkręcimy w jazdę i sportową rywalizację całe rodziny i zaprosimy do wyjątkowej strefy kibica.

  28 lipca (niedziela) – DZIEŃ ROZRYWKI
  Rozrywka na najwyższym poziomie!
  Kolorowe strefy dla najmłodszych, wyrzuty kolorów, tańce oraz nowość – koncert polskiej gwiazdy!

  Świetna impreza dla całej rodziny!

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Domek letniskowy Wojciechówka

  Góralski domek letniskowy Wojciechówka z widokiem na Tatry

  Nowo wybudowany z drewnianych bali, piękny góralski domek letniskowy do wynajęcia w Zakopanem. Wypoczynek w spokojnym zakątku Zakopanego z pięknym widokiem na Tatry. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku...
  Tatrzańskie Wici 2019

  Festyn Czarnogórski w ramach XVIII Tatrzańskich Wici

  Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca 2017 r. w ramach Tatrzańskich Wici w Czarnej Górze odbędzie Festyn Czarnogórski. W programie imprezy wystąpią zespoły regionalne, kabaret oraz zespół romski "Terne ćhawe". Gwiazdą wieczoru będzie kapela...

  Najnowsze