17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
 • Wiadomości
More

  Skoki narciarskie – Letnie FIS Grand Prix 2019 w Zakopanem

  Zakopane Imprezy Sportowe Skoki narciarskie - Letnie FIS Grand Prix 2019 w Zakopanem

  Mamy świetną informację dla kibiców skoków narciarskich! Mimo letniej aury za oknem, na sportowe emocje na skoczni nie musimy czekać aż do zimy. Już w te wakacje w Zakopanem odbędą się Letnie FIS Grand Prix 2019 w Skokach Narciarskich. Areną zmagań jest jak zwykle Wielka Krokiew. Musicie tam być!

  Po 8 latach przerwy do kalendarza zakopiańskich wydarzeń wraca Grand Prix na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Letni cykl skoków narciarskich przynosi równie wiele emocji jak i zimowe rywalizacje skoczków. Nie da się ukryć, że skoki zarówno latem jak i zimą przyciągają dziesiątki tysięcy fanów tego sportu.

  W tym sezonie letnim zaplanowano 11 konkursów. Letnie FIS Grand Prix 2019 w Zakopanem odbywać będzie się w dniach od 16 do 18 sierpnia br.

  Kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego rozegrane zostaną w piątek, 16 sierpnia 2019 roku, poprzedzone dwoma seriami treningowymi. Czołowa dziesiątka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata/Grand Prix nie ma już zagwarantowanego startu w konkursie, o prawo startu walczyć musi jak pozostali skoczkowie w kwalifikacjach.

  Konkurs drużynowy rozegrany zostanie w sobotę, 17 sierpnia 2019 roku. Konkurs indywidualny letniego Grand Prix odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia br.

  Gdzie kupić bilety na Letnie FIS Grand Prix 2019 i ile kosztują?

  Ceny biletów na KWALIFIKACJE można zakupić w cenie 30 zł od osoby za wstęp na wszystkie sektory. Co do KONKURSU DRUŻYNOWEGO I INDYWIDUALNEGO ceny różnią się w zależności od sektoru:
  Sektor A – 70 zł na dzień
  Sektor B – 70 zł na dzień
  Sektor C – 60 zł na dzień
  Sektor D – 60 zł na dzień
  Premium – 350 zł na dzień

  Bilety na Grand Prix w skokach narciarskich Zakopane 2019 dostępne są na platformie Tatrzańskiego Związku Narciarskiego: https://www.shop-tzn.pl/bilety-puchar-swiata-skoki-zakopane .

  Program Grand Prix Zakopane 2019

  Piątek Zakopane, 16 sierpnia 2019 KWALIFIKACJE
  15:00 – oficjalny trening (2 serie)
  16:30 – kwalifikacje

  Sobota Zakopane, 17 sierpnia 2019 KONKURS DRUŻYNOWY
  14:00 – seria próbna
  15:00 – konkurs drużynowy

  Niedziela Zakopane, 18 sierpnia 2019 KONKURS INDYWIDUALNY
  12:00 – seria próbna
  13:00 – konkurs indywidualny

  Wielka Krokiew

  ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Pociąg retro - parowozem pod Tatry

  Parowozem pod Tatry – pociąg retro Chabówka – Zakopane

  Zmęczyły Cię wycieczki po Tatrach i spacery Krupówkami? Szukasz czegoś "innego"? Mamy dla Ciebie świetną propozycję spędzenia oryginalnie czasu wolnego! Pociąg w stylu retro to idealna opcja! Przejazdy parowozem odbywają się w ramach projektu...
  Sokole Oko - Rodzinny piknik z Zakopiańskim Sokołem

  „Sokole Oko” – Rodzinny piknik z Zakopiańskim Sokołem

  Dawno w Zakopanem nie było takich zawodów, jak te które mają się odbyć, już w ten czwartek o godzinie 12.00 na stadionie Orkana. Będzie można strzelać z broni pneumatycznej, oglądać pokazy paralotniarskie, sprawdzić siłę ciągu...

  Najnowsze

  X