Sylwester

Porady

atrakcje

na weekend

Knockout Boxing Night 9

- POLECAMY -

Knockout Boxing Night 9

Zakopane Imprezy Sportowe Knockout Boxing Night 9

Przed nami kolejna gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night. To już dziewiąta edycja wydarzenia na Podhalu, która tradycyjnie odbywa się w Centrum Kongresowym „Gerlach” należącym do Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem.

Organizatorem Gali jest Nosalowy Dwór Resort & Spa oraz KnockOut Promotion. Na uczestników Gali będą liczne występy muzyczne, licytacja rękawic, losowanie nagród dla widzów oraz przede wszystkim pamiątkowe zdjęcia z największymi polskimi gwiazdami boksu. Gala transmitowana będzie na żywo przez Telewizję Polską.

Kogo zobaczymy w walce wieczoru Knockout Boxing Night 9?

W walce wieczoru wystąpi dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej – Krzysztof „DIABLO” Włodarczyk. Przeciwnikiem „DIABLO” będzie Taylor Mabika (19-4-1, 10 KO) z Gabonu.

Krzysztof Włodarczyk, ps. Diablo (ur. 19 września 1981 w Warszawie) – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. W wieku 14 lat rozpoczął amatorskie zajęcia bokserskie, dołączając do warszawskiego klubu „Gwardia”. Jedynym jego większym sukcesem jako amatora było zajęcie trzeciego miejsca na mistrzostwach Europy kadetów w 1997. Był też dwukrotnym mistrzem Polski juniorów, dwukrotnym młodzieżowym mistrzem Polski. Jako amator stoczył 66 walk; 61 z nich wygrał. Mając 19 lat przeszedł na zawodowstwo.

Na 9. galę Knockout Boxing Night zapraszamy już 30 listopada 2019 roku do Nosalowego Dworu w Zakopanem. Informacje dotyczące biletów dostępne pod adresem mailowym: bilety@nosalowy-dwor.eu

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, Zakopane
Tel: 182022410

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

196. Wieczór na Harendzie: Wokół poezji Tomasza Gluzińskiego

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie realizowane w ramach projektu...

Muzeum Oscypka, historia podhalańskiego „złota”

„Powiadają ze nie leje na Podhalu, a oscypki lecą...

Białcański jubileusz i zabawa zespolańska w Białce Tatrzańskiej

Planujesz listopadowy weekend na Podhalu? Serdecznie zapraszamy na jubileusz...

Galowy Koncert Sylwestrowy z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną

Planujesz przywitać Nowy Rok w Zakopanem? Zapraszamy serdecznie na...

Willa Harenda – symbol katastrofizmu

"Trąba dziwny dźwięk rozsieje, ogień skrzepnie, blask ściemnieje, w...
X