Ferie

Porady

atrakcje

na weekend

Nosalowy Muzycznie 2020

- POLECAMY -

Nosalowy Muzycznie 2020

Planujesz ferie 2020 pod Giewontem? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w największym muzycznym wydarzeniu tej zimy, które odbędzie się w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem! Przed nami IV edycja wydarzenia Nosalowy Muzycznie.

Muzycznie w Nosalowym Dworze

Jak w latach poprzednich tam i w tym roku w ferie 2020 w Zakopanem nie zabraknie muzycznych wrażeń. W Nosalowym Dworze odbędzie się czwarta edycja wydarzenia „Nosalowy Muzycznie„. Jest cykl koncertów znanych polskich artystów w zimowej stolicy Tatr, który z roku na rok przyciąga co raz to większą widownię. W tym roku na scenie zobaczymy Darię Zawiałow, Marylę Rodowicz, Kamila Bednarka oraz zespół IRA.

Kto wystąpi na scenie Nosalowy Muzycznie?

Daria Zawiałow to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2018 wydała singel „Nie dobiję się do Ciebie”, będący pierwszym utworem z jej drugiego albumu studyjnego pt. Helsinki. Płyta uplasowała się na 5. miejscu listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. W czerwcu 2019 wydała utwór „Czy Ty słyszysz mnie?” z gościnnym udziałem schaftera i Ralpha Kaminskiego, który powstał na potrzeby projektu „Talent Is Not a Crime” marki odzieżowej Puma. W październiku została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii Najlepszy polski wykonawca.

Maryla Rodowicz to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, piosenkarka, gitarzystka i aktorka. Laureatka wielu nagród muzycznych oraz odznaczeń, w tym Złotego Krzyża Zasługi, Krzyża Kawalerskiego i Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotego Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Wydała ponad 20 polskojęzycznych albumów studyjnych, a także po jednej płycie z repertuarem w języku angielskim, czeskim, niemieckim i rosyjskim. Ma na koncie pięć platynowych płyt (kolejno, Marysia biesiadna, Kochać, Jest cudnie, 50 i Buty 2) oraz trzy złote (Żyj mój świecie, Przed zakrętem, Ach świecie). W dorobku ma ok. 2 tys. piosenek, w tym przeboje: „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „Łatwopalni”, „Futbol”, „Wszyscy chcą kochać” czy „Pełnia”. Współpracowała i nagrywała z twórcami, takimi jak Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Seweryn Krajewski, Helena Vondráčková, Stan Borys, T-raperzy znad Wisły, Donatan czy Sławek Uniatowski. Koncertowała po krajach Europy, Ameryki i Azji, a ta