8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Noc Basenów z MEZO w Termach Bukovina

Noc Basenów z MEZO w Termach Bukovina

W ferie na Podhalu nie sposób się nudzić! Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów na największą wodną imprezę pełną atrakcji – Noc Basenów z MEZO w Termach Bukovina.

Czas na podróż do świata relaksu

Termy Bukovina jest to kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Łączna powierzchnia lustra wody wszystkich basenów to 1885 m2 przy pojemności 2260 m3. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C.

Największa wodna impreza na Podhalu

Noc Basenów to cykliczne, klubowe show Term BUKOVINA. To 4 godziny wyśmienitej zabawy, ponad 2 000 000 litrów wody termalnej, 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia. Tym razem impreza na największym wodnym parkiecie zostanie wzbogacona o pokazy tańca, wyrzutnie ognia i CO2 oraz efektowne projekcje na ekranach led.

Kolejna Noc Basenów w Termach Bukovina

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Nocy Basenów, największej wodnej imprezy na Podhalu! Jak zawsze, tak i tym razem czekać będzie na Was moc atrakcji: scena na wodzie, pokazy tańca, efektowne projekcje na ekranach LED, wyrzutne ognia i fantastyczne konkursy z nagrodami. To wszystko już 15 lutego 2020 roku o godzinie 20:00. Zapowiada się najbardziej szalona impreza pod Giewontem, która potrwa do 24:00.

Kto będzie gwiazdą wieczoru?

Gwiazdą wieczoru będzie MEZO. Artysta, który na polskim rynku muzycznym jest obecny od ponad 15 lat. Znamy go z takich hitów, jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS czy ANIELE! Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Na koncie ma mnóstwo prestiżowych nagród w tym Srebrną Premierę na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards.

Kup bilet już dziś!

Dołącz już dziś do najbardziej szalonej imprezy na Podhalu! Bilety na Noc Basenów z MEZO do nabycia w cenie 89 zł od osoby na stronie https://www.termybukovina.pl/cennik-i-bilety/

Do zobaczenia w Bukowinie Tatrzańskiej!

Terma Bukowina Tatrzańska

ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 202 00 70

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy