Lato z Radiem Festiwal 2019, otwarcie Sezonu Letniego w Zakopanem

0
501

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie….moc atrakcji w Zakopanem! Planujesz odpoczynek w stolic Tatr? Z pewnością nie będziesz się nudzić. Przed nami kolejne niezapomniane wydarzenie – Lato z Radiem Festiwal 2019, czyli oficjalne otwarcie Sezonu Letniego w Zakopanem. Zapraszamy pod Giewont na czerwcowy weekend. Będzie to wyjątkowa impreza! Czeka Cię niezapomniane rozpoczęcie wakacji 2019! Zapoznaj się z programem wydarzenia.

Lato z Radiem Festiwal to wielka muzyczna impreza wzbudzająca ogromne zainteresowanie. Jest to świetna okazja by na żywo zobaczyć występy znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W zeszłym roku festiwal odbywał się w Gdyni, tym razem również jednak Lato z Radiem Festiwal zawita do Zakopanego! Koncerty odbędą się w dniach od 28 do 29 czerwca na Dolnej Równi Krupowej.

Program imprezy

Już w przyszłym tygodniu w stolicy polskich Tatr zainaugurujemy sezon letni koncertem inauguracyjnym „Lato z Radiem Festiwal” 2019. W piątek, 28 czerwca na zakopiańskiej scenie wystąpią:
Włodek Pawlik Trio,
Kapela ze Wsi Warszawa,
Warszawskie Combo Taneczne.

Następnego dnia, 29 czerwca przed festiwalową publicznością zagrają:
Hanka Rybka,
Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy,
Sławek Uniatowski,
Krzysztof Zalewski
Kayah.

Nie da się ukryć, że będzie to najlepsze otwarcie sezonu letniego w te wakacje! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Na uczestników festiwalu czekać będą atrakcje w dwóch strefach:

STREFA FAMILIJNA to propozycja aktywnego spędzenia czasu dla całych rodzin. Liczne atrakcje przygotowali dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom. To miejsce zabaw z dźwiękiem, warsztatów reporterskich, sportowych gier, spektaklu cyrkowego, trampolin, czytania bajek, konkursów i animacji dla najmłodszych.

STREFA RELAKSU przeznaczona będzie na aktywny odpoczynek i świetną zabawę w jednym. Aleksandra Żelazo, prowadząca kultową „Gimnastykę poranną” w radiowej Jedynce, zaprosi do wspólnej rozgrzewki przy relaksującej muzyce.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz