14 C
Zakopane
wtorek, Lipiec 16, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Imprezy Kulturalne Zakopiańskie Lato Teatralne - Letni Teatr w Muszli Koncertowej

  Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

  Mamy dla Was niecodzienną propozycją kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną przygotowaną przez artystów, dla których Tatry a w szczególności Zakopane są szczególnym miejscem. Zapraszamy Państwa na Zakopiańskie Lato Teatralne, czyli wyjątkowy w swoim rodzaju Letni Teatr w Muszli Koncertowej w samym sercu stolicy Tatr.

  Inspiracją tego kameralnego, letniego cyklu jest życie artystyczne i towarzyskie Zakopanego okresu Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to ta malownicza górska miejscowość była ulubionym miejscem artystów, letników i poszukiwaczy wrażeń.

  Odbędą się tutaj programy kabaretowe w stylu retro, przedstawienia muzyczne i taneczne oraz koncerty i recitale. Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Występy teatralne odbywać będą się w lipcu w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego przy ul. Grunwaldzkiej w Zakopanem, nieopodal oczka wodnego na Krupówkach. Nie da się ukryć, że Letni Teatr w ostatnich latach stał się nieodłącznym elementem zakopiańskiego programu letniego. Spektakle odbywać będą się zawsze o godzinie 18:00. Trwać będą godzinę. Wydarzenie nie jest biletowane.

  Zapraszamy na letnie popołudnia z teatrem rozrywkowym.

  Program

  Zakopiańskie Lato Teatralne
  Zakopiańskie Lato Teatralne, plakat

  14.07.2017 (niedziela) / godz. 18:00

  „BUBUJA ABUJA”

  21.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00

  „TUTLI PUTLI”

  28.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00

  „UMA HIJA HUMBA GAGA”

  Lokalizacja

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Jak w latach poprzednich tak i w tym roku Odział Tatrzański PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy zapraszają do akcji "Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK". Poprzednie edycje...
  Kasprowy Wierch - widok z Kalatówek

  Lato z TPN – wycieczki przyrodnicze po Tatrach dla dorosłych

  Planujesz wakacyjny pobyt w Zakopanem? Uwielbiasz chodzić po górach? Mamy coś dla Ciebie. Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza do udziału w letnich wycieczkach przyrodniczych po Tatrach. Tematyczne wycieczki przyrodnicze będą odbywać się raz w...

  Najnowsze