8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Wystawa Anioły pod Tatrami VII edycja

Wystawa Anioły pod Tatrami VII edycja

Serdecznie zapraszamy na VII już edycję jedynego takiego wydarzenia w Zakopanem – wystawę artystów Anioły Pod Tatrami 2019. Wydarzenie organizowane jest przez Galerię pod Makiem oraz Restaurację Javorina.

Przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie w zakopiańskim kalendarzu imprez, które z roku na rok przyciąga większą liczbę gości, ale również artystów biorących udział z Kraju i za granicy.

Anioły pod Tatrami

Wystawa Anioły pod Tatrami to już tradycja. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję zobaczyć wyjątkowe prace w tym, między innymi obrazy, rysunki, rzeźby, instalacje, biżuteria i wiele innych technik. Jak co roku, tak i tym razem tematem prac na wystawie będą anioły. Wystawa Anioły pod Tatrami będzie świetnym wprowadzeniem w nastrój Świąt Bożego Narodzenia oraz klimat magicznej górskiej zimy. Nie zabraknie wspólnego kolędowania, przepięknej oprawy muzycznej oraz poetyckiej i innych niespodzianek.

Gdzie i kiedy odbędzie się wystawa?

Wernisaż wystawy Anioły pod Tatrami odbędzie się już w sobotę, 21 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00 w zakopiańskiej restauracji Javorinie, przy ul. Strążyskiej 1. Wystawa czynna będzie do końca marca 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Javorina Zakopane

ul. Strążyska 1, 34-500 Zakopane
Tel: 18 201 12 50

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy