12.1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

17 Moc Gór Festiwal – program, Tatra Race Run 2021

17 Moc Gór Festiwal – program, Tatra Race Run 2021

Moc Gór Festiwal to wielkie święto filmu górskiego, w cztery dni górskiej przygody do obejrzenia 30 wyjątkowych produkcji z całego świata. 17 Moc Gór Festiwal jest kontynuacją wcześniejszego Spotkania z Filmem Górskim.

17 Moc Gór Festiwal

W tegorocznym 17 Moc Gór Festiwal zobaczymy projekcje filmowe, spotkania z ludźmi gór, warsztaty, atrakcje sportowe i wiele innych ciekawych niespodzianek. To wyjątkowe święto filmu górskiego, w którym do obejrzenia aż 30 filmów. Warsztaty z poruszania się w terenie eksponowanym, w tym na ferratach, wspinanie skałkowe, wspinanie na Mnicha, pływanie na deskach SUP, nocleg w portaledgach, warsztaty z zakresu jazdy na rowerach szosowych i MTB, warsztaty biegowe, warsztaty fasthikingu. Nowością wydarzenia będzie Puchar Świata w Biegach Górskich WMRA – Tatra Race Run. Festiwal trwa cztery dni, i odbędzie się 24- 27 czerwca 2021 w Zakopanem oraz Kościelisku.

Tatra Race Run 2021

Bieg Tatra Race Run 2021, to zawody tatrzańskimi szlakami dla biegaczy nie tylko Polski ale całego świata. Bieg łączy historię z teraźniejszością, nawiązującej do pionierskiej imprezy biegowej z 15 sierpnia 1925 roku. Zawodnicy będą mieli do pokonania 24 kilometrowy dystans o przewyższeniu 1700 metrów, tatrzańskimi ścieżkami i graniami z Zakopanego do Kościeliska. Bieg Tatra Run 2021 wystartuje z Kuźnic, aby potem pobiec na Przełęcz Kondracką i przez Czerwone Wierchy do Doliny Tomanowej i polany Ornak, a następnie przez Iwaniacką Przełęcz, Dolinę Starorobociańską i Chochołowską na metę na Siwej Polanie.

Moc Gór Festiwal, program 2021

Program 17 festiwalu obejmuje projekcje filmów z całego świata (Polska, Francja, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, USA, Hong Kong, Nepal, Izrael, Norwegia, Szwajcaria, Rosja, Iran).

Bieg Tatra Race Run 2021, odbędzie się 27 czerwca.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce, bądź na bieżąco z ezakopane.pl

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy