Koncert inauguracyjny 19. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

0
133
19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, Zakopane 2019 - plakat

W Zakopanem 19. raz z rzędu odbędzie się jeden z największych festiwali organowych w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Impreza, która wpisała się na stałe w kulturalny kalendarz wydarzeń Zakopanego.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej potrwa od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019 roku. Nie da się ukryć, że wydarzenie stanowi jest świetną propozycją WAKACYJNĄ. Zachęcamy do obcowania z kulturą.

Już 30 czerwca 2019 r. o godzinie 18:00 w Willi Czerwony Dwór, przy ul. Kasprusie 27 odbędzie się koncert inauguracyjny „Wajnberg VS Mendelssohn. Michał Rot – fortepian, Wojciech Fudala – wiolonczela” rozpoczynający 19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej pod Giewontem.

19 edycja festiwalu połączy różnorodne style i emocje muzyczne. Widzowie poznają ciekawych wykonawców a także bogactwo i różnorodność miejsc koncertowych w Zakopanem. Koncerty odbywać będą się miedzy innymi w sanktuarium Najświętszej Rodziny przy ul. Krupówki, Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach oraz Matki Boskiej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy. Występy odbędą się także w kościołach pw. św Krzyża przy ul. Zamoyskiego, Miłosierdzia Bożego przy ul.Chramcówki, na Harendzie i Na Górce oraz w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego i w Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here