14 C
Zakopane
wtorek, Lipiec 16, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Imprezy Kulturalne Hej Fest 2019 - muzyka z widokiem na Tatry

  Hej Fest 2019 – muzyka z widokiem na Tatry

  Serdecznie zapraszamy na wakacyjny Hej Fest 2019! Jest to cykl 4 koncertów, które  odbędą się na najwyżej położonej scenie w Polsce, czyli na szczycie Gubałówki. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncerty w ramach Hej Fest ruszają w Zakopanem już od sierpnia i odbywać będą się w cztery pierwsze weekendy miesiąca. Start o godzinie 16:00. Zapraszamy!

  I tego lata możliwe będzie słuchanie muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie Hej Fest na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią wokaliści tacy jak: Kamil Bednarek, Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zobaczymy również występy zespołów: Wilki, Lady Pank, Dżem, LemON, IRA. Będzie się działo!

  Bilety na te wyjątkowe wydarzenia są już dostępne są na stronie oraz w kasach PKLu.  Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

  Na Hej Fest wystąpią uznani artyści, którzy wspięli się na sam szczyt kariery. W latach poprzednich główną ideą festiwalu była promocja zespołów dopiero zamierzających go zdobyć, ale już grających muzykę na wysokim poziomie, gotowych zaistnieć na scenie przed szeroką publicznością. Występy gwiazd poprzedzały konkursy dla muzycznych debiutantów. W tym roku organizatorzy festiwalu odbiegli od tej idei. Będziemy mogli jednak usłyszeć finalistów poprzednich edycji Festiwali Supportów.

  Harmonogram koncertów na Gubałówce

  03.08 Wilki, Lady Pank

  10.08 Bednarek, Dżem

  17.08 LemON, IRA

  24.08 Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny

  Hej Fest 2019
  Hej Fest 2019 – plakat

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Jak w latach poprzednich tak i w tym roku Odział Tatrzański PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy zapraszają do akcji "Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK". Poprzednie edycje...
  Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Muzeum Tatrzańskim

  Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Muzeum Tatrzańskim

  Spędzasz wakacje z dziećmi w Zakopanem? Mamy dla Was świetną propozycję! Trwa kolejna edycja warsztatów dla dzieci z rodzicami organizowana przez Muzeum Tatrzańskie. Zajęcia te jak w latach poprzednich, tak i tym razem cieszą...

  Najnowsze