2 C
Zakopane

Wielkanoc

Wakacje

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Koncerty Walentynkowy – Recital Doroty Ficoń „Na pierwszy znak”

- POLECAMY -

Koncerty Walentynkowy – Recital Doroty Ficoń „Na pierwszy znak”

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Walentynkowy, który odbędzie się w dzień zakochanych w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic. Tego wyjątkowego wieczoru na scenie wystąpi Dorota Ficoń w recitalu pt. „Na pierwszy znak”.

Kawiarnia Kmicic: wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego

Koncerty Walentynkowy – Recital Doroty Ficoń „Na pierwszy znak” odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Jest elegancka kawiarnia o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Odbywają się tutaj liczne wystawy, koncerty i recitale. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek.

Kim jest Dorota Ficoń?

Dorota Ficoń to absolwentka krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Związana jest z Teatrem Witkacego w Zakopanem od początku istnienia. Na zakopiańskich deskach teatru występuje już od 1984 roku.

Recital Doroty Ficoń "Na pierwszy znak"
Recital Doroty Ficoń „Na pierwszy znak” koncerty Walentynkowy

Co w programie Koncertu Walentynkowego

Na program koncertu pt. „Na pierwszy znak” składać będą się ulubione i wybrane przez Aktorkę Teatru Witkacego Dorotę Ficoń pełne uroku polskie piosenki z okresu międzywojennego, między innymi z repertuaru niezapomnianej Hanki Ordonówny w tym utwory takie jak: „Błękitny expres” „Na pierwszy znak”, „Miłość ci wszystko wybaczy” czy „Szczęście raz się uśmiecha”. W drugiej części recitalu usłyszycie Państwo piosenki z repertuaru magicznej Marleny Dietrich, między innymi „Lili Marlene”, „Błękitny Anioł”, „Złudzenia”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”. Dorocie Ficoń tego wieczoru towarzyszyć będzie przy pianinie – Jerzy Chruściński.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Koncerty Walentynkowy – Recital Doroty Ficoń „Na pierwszy znak” odbędzie się już w dzień zakochanych, 14 lutego 2020 roku o godzinie 19:00 w Kawiarni Kmicic w Zakopanem. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Wiosna na Podhalu

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna,...

Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem – trwają zapisy

Przed nami kolejny wyjątkowy festiwal biegowy, trzy dni i...

Narciarskie szaleństwo na Nosalu

Narciarstwo to świetny trening całego ciała. Szusowanie na stokach...

Wiosna Kultury w Zakopanem

To będzie wyjątkowa Wiosna Kultury w Zakopanem. Przed nami...

Kameralny i urokliwy wyciąg narciarski Ugory

Ugory to ziemie nie uprawiane od bardzo dawna. Jednak...