-2 C
Zakopane

Sylwester

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Walentynki w Zakopanem z Michałem Wiśniewskim

- POLECAMY -
Sylwester 2020/2021

Walentynki w Zakopanem z Michałem Wiśniewskim

Serdecznie zapraszamy na walentynkowy koncert pod Giewontem. Już w lutym w Zakopanem usłyszymy kolejną odsłonę trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego. Zabierz swoją drugą połówkę na koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Walentynki, czas dla zakochanych i nie tylko

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające dnia 14 lutego. Nazwa tego święta pochodzi od św. Walentego. Ogólnie przyjętym zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, tak zwanych walentynek. Tak więc dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. Niespodzianki wręczamy osobie, którą kochamy lub którą darzymy sympatią.

O Michale Wiśniewskim

Michał Wiśniewski to znany polski piosenkarz, autor tekstów, aktor i osobowość medialna. Od 1994 wokalista i lider zespołu Ich Troje, który założył wraz z Jackiem Łągwą. Z zespołem nagrał i wydał łącznie dziewięć albumów studyjnych: Intro (1996), ITI Cd. (1997), 3 (1999), Ad. 4 (2001), Po piąte… a niech gadają (2002), 6-ty ostatni przystanek (2004), 7 grzechów głównych (2006), Ósmy obcy pasażer (2008) i Pierwiastek z dziewięciu (2017). Sławę uzyskał dzięki przebojom, takim jak „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Razem a jednak osobno”, „Tango straconych” czy „Keine Grenzen – Żadnych granic”. Wraz z zespołem Ich Troje dwukrotnie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wiśniewski akustycznie w Zakopiańskiej Watrze

Pierwszy koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego „A niech gadają” został bardzo ciepło przyjęty przez zakopiańską publiczność. Skłoniło to artystę do ponownego zaprezentowania się w odsłonie akustycznej. Podczas walentynkowego koncertu w Zakopanem będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje. Piosenkarz zaśpiewa piosenki takie jak: „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Wiśniewski odtworzy kawałki w wersjach akustycznych, na żywo. Będzie to również świetna okazja by usłyszeć melodie, które nigdy nie były grane na tego typu koncertach. Śpiew artysty uświetnią dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Zapowiada się romantyczny wieczór!

Na koncert Michała Wiśniewskiego Akustycznie o Miłości w Zakopanem zapraszamy do Watry przy ul. Zamoyskiego 2, 14 lutego 2020 roku o godzinie 19:00. Bilety na wydarzenie do nabycia w cenie: NORMALNY – Cena: 59 PLN za sztukę, SPONSOR PACKAGE – Cena: 259 PLN za sztukę, VIP BACKSTAGE PASS (Business) – Cena: 109 PLN za sztukę.

Browar Watra

ul. Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
Tel. +48 512 351 742

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Kasprowy Wierch pogoda godzinowa na dziś, długoterminowa

Kasprowy Wierch - szczegółowa pogoda godzinowa, aktualizowana kilka razy...

Zakopane w 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Już niebawem wszyscy Polacy będą obchodzić wielkie święto narodowe....

Dzień Wszystkich Świętych: msze na cmentarzu, akcja „Znicz” w Zakopanem

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to ważne dla katolików...

Cykl rodzinnych warsztatów w zakopiańskim Kinie Miejsce

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na cykl warsztatów pt....

Spotkanie z cyklu „Czarne na białym” w Willi Kmicic

W imieniu wydawnictwa Czarne, Muzeum Tatrzańskiego i Fundacji „Zakopiańczycy....