7.3 C
Zakopane
środa, Wrzesień 18, 2019
 • Wiadomości
More

  Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny – odwołany

  Zakopane Imprezy Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 - Kasia Kowalska i...

  Hej Fest 2019 powoli dobiega końca! Przed nami ostatni koncert na najwyżej położonej scenie w Polsce – na szczycie Gubałówki. Tym razem wystąpią Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zapowiada się idealne zakończenie wakacji! Będziecie?

  W związku z tragedią w Tatrach, która wstrząsnęła całą Polską, organizatorzy w obliczu tego nieszczęścia, zdecydowali o odwołaniu sobotniego koncertu Kasi Kowalskiej i Andrzeja Pisecznego na Gubałówce.

  Sierpień dobiega końca, a co za tym idzie, wakacje niebawem będą już tylko słodkim wspomnieniem. Co Wy na to, aby zakończyć lato z Hej Fest? Już 24 sierpnia posłuchaj muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią tym razem Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. W roli supportu grupa Ziela. Będzie się działo!

  Kasia Kowalska to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie polskiej muzyki rockowej. Debiutowała w 1994 r. i do tej pory może pochwalić się prawie półtoramilionową sprzedażą swoich płyt. Single z jej 7 albumów regularnie docierały na szczyty radiowych list przebojów.

  Andrzej Piaseczny zaczynał w kieleckiej „Mafii”, a prawdziwą popularność przyniosła mu współpraca z Robertem Chojnackim. Pod swoim nazwiskiem Andrzej Piaseczny wydał 12 albumów, które przyniosły mu dwie podwójne platyny, sześć pojedynczych oraz dwa tytuły złotej płyty. Występował jako juror w czterech edycjach „The Voice of Poland”.

  Bilety na koncerty do nabycia na stronie oraz w kasach PKLu. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  "Pępek Świata" Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne

  „Pępek Świata”, czyli Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne

  Zapraszamy do udziały w 9. edycji Zakopiańskich Prezentacji Artystycznych "Pępek Świata". Tym razem w Teatrze Witkacego w Zakopanem tematem przewodnim będzie istota melancholii i depresja. Tegoroczny program zakłada spotkanie różnorodnych form i gatunków artystycznych....
  Spektakl "Pomoc Domowa"

  „Pomoc Domowa” w Zakopanem

  Twórcy najbardziej lubianych przez publiczność spektakli Mayday 2 i Szalonych Nożyczek zapraszają na swoje kolejne dzieło - Pomoc Domowa! Jest to kolejna znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Zobaczyć ją możecie w Zakopanem...

  Najnowsze

  X