13,9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny – odwołany

- POLECAMY -

Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny – odwołany

Hej Fest 2019 powoli dobiega końca! Przed nami ostatni koncert na najwyżej położonej scenie w Polsce – na szczycie Gubałówki. Tym razem wystąpią Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zapowiada się idealne zakończenie wakacji! Będziecie?

W związku z tragedią w Tatrach, która wstrząsnęła całą Polską, organizatorzy w obliczu tego nieszczęścia, zdecydowali o odwołaniu sobotniego koncertu Kasi Kowalskiej i Andrzeja Pisecznego na Gubałówce.

Sierpień dobiega końca, a co za tym idzie, wakacje niebawem będą już tylko słodkim wspomnieniem. Co Wy na to, aby zakończyć lato z Hej Fest? Już 24 sierpnia posłuchaj muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią tym razem Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. W roli supportu grupa Ziela. Będzie się działo!

Kasia Kowalska to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie polskiej muzyki rockowej. Debiutowała w 1994 r. i do tej pory może pochwalić się prawie półtoramilionową sprzedażą swoich płyt. Single z jej 7 albumów regularnie docierały na szczyty radiowych list przebojów.

Andrzej Piaseczny zaczynał w kieleckiej „Mafii”, a prawdziwą popularność przyniosła mu współpraca z Robertem Chojnackim. Pod swoim nazwiskiem Andrzej Piaseczny wydał 12 albumów, które przyniosły mu dwie podwójne platyny, sześć pojedynczych oraz dwa tytuły złotej płyty. Występował jako juror w czterech edycjach „The Voice of Poland”.

Bilety na koncerty do nabycia na stronie oraz w kasach PKLu. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

XXII edycja konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklicznego konkursu...

XXIV Jazz Camping 2020

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie w Hotelu Górskim PTTK...

Jesień w Tatrach, wyjątkowy czas dla tatrzańskich zwierząt

Jesień w Tatrach przywitała nas wysoką temperaturą, jednak w...

9. Festiwal „Inspirowane górami” im. Ewy i Macieja Berbeków

Już w październiku 2020 w Zakopanem odbędzie się wyjątkowy...

XII Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na szczytach” w Zakopanem

Przed nami XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na...