14,5 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

- POLECAMY -

Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

Hej Fest ruszył pełną parą! Tym razem wystąpią Kamil Bednarek i zespół Dżem. Zapraszamy na drugi wakacyjny koncert w Zakopanem w ramach Festiwalu Hej Fest 2019! Na najwyżej położonej scenie w Polsce, na szczycie Gubałówki na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Tego lata również możliwe będzie słuchanie muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie Hej Fest na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią również wokaliści tacy jak: Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zespoły LemON oraz IRA. Już w drugi weekend miesiąca, dokładnie w sobotę 10 sierpnia o godzinie 17:00 zagra Kamil Bednarek i o godzinie 20:00 zespół Dżem. To będzie doskonały koncert! Klasyka i nowoczesność, reggae i blues w jednym miejscu!

Kamil Bednarek to wokalista i autor tekstów oraz laureat 2. miejsca trzeciej edycji telewizyjnego „Mam talent”, po zakończeniu którego, wraz zespołem Star Guard Muffin, nagrał debiutancką, multiplatynową płytę „Szanuj”. Od 2012 r. śpiewa w zespole Bednarek, który wydał do tej pory 3 płyty doskonale przyjęte przez publiczność – kolejno: diamentową, platynową i złotą.

Dżem to polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

Bilety na koncert Bednarka i Dżem

Bilety na koncerty do nabycia na stronie oraz w kasach PKLu. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

XXII edycja konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklicznego konkursu...

XXIV Jazz Camping 2020

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie w Hotelu Górskim PTTK...

Jesień w Tatrach, wyjątkowy czas dla tatrzańskich zwierząt

Jesień w Tatrach przywitała nas wysoką temperaturą, jednak w...

9. Festiwal „Inspirowane górami” im. Ewy i Macieja Berbeków

Już w październiku 2020 w Zakopanem odbędzie się wyjątkowy...

XII Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na szczytach” w Zakopanem

Przed nami XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na...