17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
 • Wiadomości
More

  Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

  Zakopane Imprezy Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

  Hej Fest ruszył pełną parą! Tym razem wystąpią Kamil Bednarek i zespół Dżem. Zapraszamy na drugi wakacyjny koncert w Zakopanem w ramach Festiwalu Hej Fest 2019! Na najwyżej położonej scenie w Polsce, na szczycie Gubałówki na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

  Tego lata również możliwe będzie słuchanie muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie Hej Fest na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią również wokaliści tacy jak: Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zespoły LemON oraz IRA. Już w drugi weekend miesiąca, dokładnie w sobotę 10 sierpnia o godzinie 17:00 zagra Kamil Bednarek i o godzinie 20:00 zespół Dżem. To będzie doskonały koncert! Klasyka i nowoczesność, reggae i blues w jednym miejscu!

  Kamil Bednarek to wokalista i autor tekstów oraz laureat 2. miejsca trzeciej edycji telewizyjnego „Mam talent”, po zakończeniu którego, wraz zespołem Star Guard Muffin, nagrał debiutancką, multiplatynową płytę „Szanuj”. Od 2012 r. śpiewa w zespole Bednarek, który wydał do tej pory 3 płyty doskonale przyjęte przez publiczność – kolejno: diamentową, platynową i złotą.

  Dżem to polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

  Bilety na koncert Bednarka i Dżem

  Bilety na koncerty do nabycia na stronie oraz w kasach PKLu. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Hej Fest 2019 – koncert zespołów Lemon i Ira

  Hej Fest 2019 – koncert zespołów Lemon i Ira

  Hej Fest trwa! Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejny koncert z widokiem na Tatry. Tym razem na scenie zobaczymy zespoły Lemon i Ira! Na najwyżej położonej scenie w Polsce, na szczycie Gubałówki nie...
  Koncert Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny - Hej Fest 2019

  Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny

  Hej Fest 2019 powoli dobiega końca! Przed nami ostatni koncert na najwyżej położonej scenie w Polsce - na szczycie Gubałówki. Tym razem wystąpią Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zapowiada się idealne zakończenie wakacji! Będziecie? Sierpień...

  Najnowsze

  X