• Wiadomości

Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

- POLECAMY -

Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

Zakopane Imprezy Hej Fest 2019 – koncert Bednarka i zespołu Dżem

Hej Fest ruszył pełną parą! Tym razem wystąpią Kamil Bednarek i zespół Dżem. Zapraszamy na drugi wakacyjny koncert w Zakopanem w ramach Festiwalu Hej Fest 2019! Na najwyżej położonej scenie w Polsce, na szczycie Gubałówki na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Tego lata również możliwe będzie słuchanie muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie Hej Fest na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią również wokaliści tacy jak: Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zespoły LemON oraz IRA. Już w drugi weekend miesiąca, dokładnie w sobotę 10 sierpnia o godzinie 17:00 zagra Kamil Bednarek i o godzinie 20:00 zespół Dżem. To będzie doskonały koncert! Klasyka i nowoczesność, reggae i blues w jednym miejscu!

Kamil Bednarek to wokalista i autor tekstów oraz laureat 2. miejsca trzeciej edycji telewizyjnego „Mam talent”, po zakończeniu którego, wraz zespołem Star Guard Muffin, nagrał debiutancką, multiplatynową płytę „Szanuj”. Od 2012 r. śpiewa w zespole Bednarek, który wydał do tej pory 3 płyty doskonale przyjęte przez publiczność – kolejno: diamentową, platynową i złotą.

Dżem to polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

Bilety na koncert Bednarka i Dżem

Bilety na koncerty do nabycia na stronie oraz w kasach PKLu. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc „ODRODZENIE” im. Klary Jelskiej w Zakopanem

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc "ODRODZENIE" im. Klary Jelskiej to...

Sesja popularnonaukowa – „Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość”

Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza na jesienną sesję popularnonaukową...

Chanson Paris, czyli najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w Kawiarni Kmicic

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem na niezapomniany...

Bieg Przedni II edycja!

Biegaczki i Biegacze przed nami Bieg Przedni, czyli zawody...

XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Stanisława Nędzy-Kubińca

Serdecznie zapraszamy wszytskie dzieci i młodzież z Podhala, Spisza...
X