Ferie

Porady

atrakcje

na weekend

Grzegorz Wilk w repertuarze „Piosenki Mistrzów”

- POLECAMY -

Grzegorz Wilk w repertuarze „Piosenki Mistrzów”

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem, gdzie po raz kolejny odbędzie się wyjątkowy koncert pt. „Piosenki Mistrzów”. W repertuarze będziemy mieli okazję usłyszeć największe utwory znanych i lubianych nazwisk polskiej sceny muzycznej w tym Grechuty, Niemena czy Wodeckiego w wykonaniu Grzegorza Wilka.

Wyjątkowy koncert w wyjątkowym miejscu

Koncert „Piosenki Mistrzów” odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Jest elegancka kawiarnia o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Odbywają się tutaj liczne wystawy, koncerty i recitale. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek.

„Piosenki Mistrzów” u Kmicica

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert „Piosenki Mistrzów” w wykonaniu Grzegorza Wilka, który odbędzie się w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic już w sobotę, 11 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00. Tego wyjątkowego wieczoru na scenie zabrzmią : Marek Grechuta, Czesław Niemem, Stan Borys, Zbigniew Wodecki oraz Wojciech Młynarski. Najbardziej znane utwory wielkich artystów polskiej sceny muzycznej wykona Grzegorz Wilk.

Grzegorz Wilk…artysta wielu talentów

Grzegorz Wilk to piosenkarz, aktor, kompozytor, autor tekstów, prezenter telewizyjny, dziennikarz. Włodzimierz Korcz kiedyś powiedział o Nim: „jeśli ktoś nie potrafi czegoś zaśpiewać, to zadzwońcie do Wilka, on zaśpiewa wszystko”. Zbigniew Wodecki na ostatnim wspólnym koncercie, w którym brał udział również Grzegorz Wilk zaznaczył, że Wilk powinien uczyć się jego piosenek, gdyż tylko Wilk potrafiłby je zaśpiewać najlepiej. Czołowi polscy artyści są dla Grzegorza Wilka pełni uznania. Z wieloma z nich współpracował przy różnych projektach. Są to m.in. Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Piotr Rubik, Romuald Lipko, Olga Bończyk, Jacek Wójcicki, Krzysztof Krawczyk, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, Ryszard Rynkowski, Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Irena Santor, Hanna Śleszyńska, Marek Piekarczyk, Anna Rusowicz, Piotr Cugowski, Skaldowie, Grażyna Szapołowska czy raper Doniu. Brał również udział w wielu programach telewizyjnych, takich jak: Szansa na sukces, Szymon Majewski Show, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Następny proszę czy Jaka to melodia, w którym śpiewa do dziś. Śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas pięciu międzynarodowych tournee, towarzysząc Piotrowi Rubikowi jako solista jego oratoriów. Uczestniczył w setkach koncertów w Polsce i za granicą, brał udział jako juror w festiwalach, castingach do programów czy przeglądach muzycznych. Ostatnio można go było podziwiać na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi na ogromnym przedstawieniu multimedialnym „Bal u Naczelnika”, gdzie oprócz umiejętności wokalnych na miarę światową, pokazał również wspaniałe zdolności aktorskie.

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

Dodaj komentarz

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Galeria Figur Stalowych w Zakopanem

Wybierasz się do Zakopanem? Zastanawiasz się jak umilić spacer...

VIII Dni Lawinowo-Skiturowe

Dobra wiadomość dla turystów pieszych, narciarzy skiturowych oraz freeride’owych....

Papierowy Świat – warsztaty dla dzieci

W ferie 2020 na Podhalu nie sposób się nudzić!...

Strefa Aktywności Tarczyński w Zakopanem

Spędzasz ferie w Zakopanem? To czas, w którym mieszkańcy...

Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd otwierający 14.edycję Festiwalu Festiwal...