8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Reklama

Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych

- POLECAMY -

Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych

Planujesz ferie na Podhalu? To świetnie! Serdecznie zapraszamy na Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych, który odbędzie się w zakopiańskim Le Scandale Cocktail Room & Music Loft już w marcu!

Wydarzenie dla wszystkich, których kręci sport!

Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych to bez wątpienia wydarzenie dla wszystkich sportowych frików! Przede wszystkim dla tych, którzy sami kręcą swoje sportowe przygody i chcą się nimi podzielić z innymi. Podczas festiwalu będziemy mieli okazję zobaczyć filmy miłośników sportu, którzy mają piętnaście minut, żeby pokazać swoją zajawkę. Osoby wystawiające swój film będą miały okazję by zdobyć nagrody. Pierwsza oficjalna nagroda od organizatorów festiwalu dla filmu, który skradnie serca widowni to 1000 zł. Podczas festiwalu będzie można poznać znane postaci ze świata sportu, a także pobawić się na imprezie, która na długo zostanie w Waszej pamięci, jak większość imprez w Le Scandale!

Kiedy i gdzie odbędzie się Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych?

Festiwal Amatorskich Filmów Sportowych odbędzie się w zakopiańskim Le Scandale Cocktail Room & Music Loft w dniu 15 marca 2020 roku. Start o godzinie 17:00.

Jak wziąć udział w konkurencji?

Osoby , które chcą podzielić się swoją pasją z innymi mogą wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy ndgfestiwal@gmail.com podając swoje imię, wiek i 60 sekundowy filmik, w którym pokażą kim są i jakim sportem żyją.

Serdecznie zapraszamy!

Le Scandale Zakopane

ul. Mariusza Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane
Tel: 530 331 531

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Reklama