8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Cykl rodzinnych warsztatów w zakopiańskim Kinie Miejsce

Cykl rodzinnych warsztatów w zakopiańskim Kinie Miejsce

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na cykl warsztatów pt. Miejsce na Zabawę, które odbędą się w Zakopanem w Kinie Miejsce. Spotkania będą bardzo różnorodne. Podczas zajęć można będzie poznać bliżej literaturę dziecięcą, wspólnie muzykować, gotować przepyszne potrawy i tworzyć dzieła plastyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Kino Miejsce ważnym punktem na kulturalnej mapie Zakopanego

Kino Miejsce to wyjątkowe punkt w Zakopanem. Jest nie lada gratką dla miłośników historii kinematografii, ale także atrakcją, gdzie można się udać na romantyczną randkę, obcować z historią kina, czy też potraktować to miejsce jako swoiste muzeum kinematografii. To atrakcja dla mieszkańców Zakopanego i dla turystów. Można tutaj obejrzeć nowości filmowe, premiery i wszystko co niesie za sobą aktualna oferta kin w Polsce.

Miejsce na Zabawę w Kinie Miejsce

Cykl warsztatów Miejsce na Zabawę to nic innego jak połączenie warsztatów dla dzieci i kawiarni rodzinnej Cafe Miejsce, w której rodzice wypiją pyszną kawę oraz skosztują zdrowych przekąsek wraz ze swoimi pociechami. Zaplanowane zajęcia dla rodzin będą to bardzo różnorodne spotkania, podczas których będziemy razem poznawać literaturę dziecięcą, wspólnie muzykować, gotować przepyszne potrawy i tworzyć dzieła plastyczne. Z pewnością nie będzie tu miejsca na nudę. Warsztaty dedykowane będą dla dzieci w wieku powyżej drugiego roku życia. Maluszki będą potrzebowały wsparcia opiekunów. W razie potrzeby, dzieci będą podzielone na dwie grupy wiekowe. W warsztatach udział mogą brać również grupy zorganizowane.

Październikowe warsztaty rodzinne, plakat
Październikowe warsztaty rodzinne, plakat

Program październikowych warsztatów rodzinnych 2020

W Kinie Miejsce przy ul. Orkana 2 zaplanowano trzy terminy warsztatów:

  • 10 października 2020 o godz. 12.30 warsztaty muzyczne i o 14.00 film pt. O CZYM SZUMI LAS
  • 17 października 2020 o godz. 12.30 warsztaty plastyczne i o 14.00 film pt. WIELKI, ZŁY LIS
  • 24 października 2020 o godz. 12.30 warsztaty kulinarne i o 14.00 film pt. NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI

Jak zgłosić swój udział w warsztatach?

Zapisy na zajęcia prowadzone są drogą mailową pod adresem: mnzzako@gmail.com, lub telefoniczną pod numerem telefonu 531 623 980. Można zgłosić się również za pośrednictwem Facebooka na profilu www.facebook.com/Miejscenazabawe. UWAGA! Dla pierwszych 7 osób, które zapiszą się na wszystkie trzy warsztaty i będą w nich uczestniczyć czekają nagrody! Można w ten sposób zgarnąć bilet do kina na wybrany film w listopadzie.

Kino Miejsce

ul. Władysława Orkana 2, 34-500 Zakopane
tel: 500 151 907

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy