8.5 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Papierowy Świat – warsztaty dla dzieci

Papierowy Świat – warsztaty dla dzieci

W ferie 2020 na Podhalu nie sposób się nudzić! Zakopiańskie Centrum Kultury wraz z Miejską Galerią Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem zapraszają na cykl warsztatów, wykładów oraz spotkań z artystami pod nazwą „Bazar Sztuki” w odniesieniu do budynku Bazaru Polskiego, w którym znajduje się Miejska Galeria Sztuki.

Ferie zimowe 2020 w Zakopanem

Bez wątpienia Zakopane to idealne miejsce na ferie zimowe. Miasto wychodzi na przeciw Turystom i Mieszkańcom regionu organizując liczne atrakcje zimowe. Poza atutami sportowymi, czyli jazdą na nartach czy snowboardzie, znajdziecie również wydarzenia kulturowe. Jak co roku, tak i tym razem serdecznie zaprasza na warsztaty feryjne dla dzieci, które odbędą się w Miejskiej Galerii Sztuki.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty dla dzieci Papierowy Świat odbędą się już 3 lutego 2020 roku o godzinie 12:00 w ramach cyklu „Bazar Sztuki”. Spotkania te zaplanowano dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 12 lat roku życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach Papierowy Świat w związku z wystawą Katarzyny Józefowicz „Bez Końca”. Spotkanie rozpocznie się od krótkiego zwiedzania ekspozycji. Następnie uczestnicy samodzielnie wykonają prace z papieru. Warsztaty odbędą się w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem, przy ul. Krupówki 41. Zajęcia poprowadzą : Lidia Rosińska-Podleśny, Anna Hebda, Justyna Wieczorek.

Papierowy Świat
Papierowy Świat, plakat

Zapisz się na warsztaty już dziś!

Na warsztaty Papierowy Świat obowiązują wcześniejsze zapisy: mgs@galeria.zakopane.pl lub 18 20 127 92. Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp bezpłatny.

Miejska Galeria Sztuki

ul. Krupówki 41, 34-500 Zakopane
Tel: 18 201 27 92

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy