17 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Papierowy Świat – warsztaty dla dzieci

- POLECAMY -

Papierowy Świat – warsztaty dla dzieci

W ferie 2020 na Podhalu nie sposób się nudzić! Zakopiańskie Centrum Kultury wraz z Miejską Galerią Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem zapraszają na cykl warsztatów, wykładów oraz spotkań z artystami pod nazwą „Bazar Sztuki” w odniesieniu do budynku Bazaru Polskiego, w którym znajduje się Miejska Galeria Sztuki.

Ferie zimowe 2020 w Zakopanem

Bez wątpienia Zakopane to idealne miejsce na ferie zimowe. Miasto wychodzi na przeciw Turystom i Mieszkańcom regionu organizując liczne atrakcje zimowe. Poza atutami sportowymi, czyli jazdą na nartach czy snowboardzie, znajdziecie również wydarzenia kulturowe. Jak co roku, tak i tym razem serdecznie zaprasza na warsztaty feryjne dla dzieci, które odbędą się w Miejskiej Galerii Sztuki.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty dla dzieci Papierowy Świat odbędą się już 3 lutego 2020 roku o godzinie 12:00 w ramach cyklu „Bazar Sztuki”. Spotkania te zaplanowano dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 12 lat roku życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach Papierowy Świat w związku z wystawą Katarzyny Józefowicz „Bez Końca”. Spotkanie rozpocznie się od krótkiego zwiedzania ekspozycji. Następnie uczestnicy samodzielnie wykonają prace z papieru. Warsztaty odbędą się w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem, przy ul. Krupówki 41. Zajęcia poprowadzą : Lidia Rosińska-Podleśny, Anna Hebda, Justyna Wieczorek.

Papierowy Świat
Papierowy Świat, plakat

Zapisz się na warsztaty już dziś!

Na warsztaty Papierowy Świat obowiązują wcześniejsze zapisy: [email protected] lub 18 20 127 92. Ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp bezpłatny.

Miejska Galeria Sztuki

ul. Krupówki 41, 34-500 Zakopane
Tel: 18 201 27 92

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Illusion House Zakopane uwolni Twoją wyobraźnię

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w niebanalny sposób,...

Pokoje Gościnne Baron

Oferta na wyjątkowe a jednocześnie tanie noclegi w ścisłym...

Domek Siumno Chatka w Murzasichlu

Regionalny domek Siumno Chatka w Murzasichlu zaprasza na wypoczynek...

Pasowanie Kuby na zbójnika

Kuba, młody góral z Brzegów postanowił, że nie będzie...

Jak Szymon odniósł ciupagę na cmentarz

Szymon Kaspruś z Zakopanego był grabarzem. Kopał groby na...
X