-5.5 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Reklama

Świętuj Mikołajki w Aqua Park Zakopane

- POLECAMY -

Świętuj Mikołajki w Aqua Park Zakopane

Mikołajki w zakopiańskim Aqua Parku to już tradycja. Jak co roku, tak i tym razem z okazji Dnia Świętego Mikołaja na najmłodszych przygotowano moc atrakcji!

Mikołajki, dzień na który czeka każde dziecko

Mikołajki to bez wątpienia święto, na które czeka chyba każde dziecko. Jest to dzień, w którym organizuje się liczne wydarzenia, podczas których ktoś przebrany za Mikołaja rozdaje dzieciom prezenty. Dzieci obdarowywane są upominkami takimi jak słodycze, zabawki czy książki.

Mikołajki na mokro

Świętuj Mikołajki w Aqua Parku w Zakopanem! Wszystkie dzieci czekać będzie spotkanie z Świętym Mikołajem. Tego dnia najmłodszych spotka moc atrakcji między innymi okiełznanie wodnych kul oraz szereg wodnych zabaw, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Nie będzie czasu na nudę!

Mikołajki w Aqua Park w Zakopanem, plakat
Mikołajki w Aqua Park w Zakopanem, plakat

Mikołajki w Aqua Park Zakopane przy ul .Jagiellońskiej 31, odbędą się w niedzielę, 8 grudnia. Start o godzinie 10:00. Tylko tego dnia całodniowe bilety do Strefy Basenów dla dzieci do lat 16-stu dostępne będą za symboliczną kwotę 1 zł. Wszystkie pozostałe osoby za taki sam bilet zapłacą 30 zł.

Aqua Park Zakopane

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane
Tel: 18 200 11 22

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy