-8 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Reklama

Eko Mikołajki w Termach Bukovina

- POLECAMY -

Eko Mikołajki w Termach Bukovina

Dzień Świętego Mikołaja tuż, tuż… Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na wyjątkowe Mikołajki pełne niesamowitych atrakcji. Poza szaleństwami w basenach termalnych, na maluchów czekają wyjątkowe wyzwania edukacyjne oraz liczne atrakcje. Będzie się działo!

Mikołajki tuż, tuż…

Grudzień zagościł na dobre, a co za tym idzie – przed nami wyjątkowy dla dzieci dzień w roku – Mikołajki! Święto obchodzimy co roku 6 grudnia. Tradycją tego wyjątkowego dnia jest obdarowywanie dzieci prezentami. Z tej okazji dla najmłodszych organizowane są liczne wydarzenia. Termy Bukovina również zapraszają wszystkie dzieci na Eko Mikołajki .

Kompleks basenów geotermalnych

Termy Bukovina to kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Łączna powierzchnia lustra wody wszystkich basenów to 1885 m2 przy pojemności 2260 m3. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C.

Zdrowotne zastosowanie wód geotermalnych

Ze względu na mineralizację, skład jonowy i mikroelementów, a także niski charakter zasadowy i odpowiednią twardość, wody termalne są środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym. Wody pomagają eliminować dolegliwości układu mięśniowo-kostnego, bóle stawów, stany zapalne, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, reguluje gospodarkę organizmu i przyspiesza przemianę materii. Zawarte w wodzie pierwiastki to: sód, wapń, chlor, potas, siarka, magnez oraz chrom.

Czas na Eko Mikołajki

Eko Mikołajki w Termach Bukovina odbędą się w sobotę, 7 grudnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże wraz z rodzicami na wyjątkowe Mikołajki pełne niesamowitych atrakcji. Poza szaleństwami w basenach termalnych, na maluchów czekają wyjątkowe wyzwania edukacyjne oraz liczne atrakcje. Zapowiada się dużo dobrej zabawy! Dzieci do lat 13 bawią się przez 3,5 godziny tylko za 1 zł!

W programie:
  • wizyta Świętego Mikołaja z workiem prezentów
  • koło fortuny z eko zagadkami
  • tatuaże brokatowe
  • liczne gry i konkursy.

Terma Bukowina Tatrzańska

ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 202 00 70

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy