7,1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Andrzejkowa Noc Basenów w Termach Bukovina

- POLECAMY -

Andrzejkowa Noc Basenów w Termach Bukovina

Spędź Andrzejki na mokro na Podhalu! Serdecznie zapraszamy wszystkich Andrzejów i nie tylko na największą wodną imprezę pełną atrakcji – Noc Basenów w Termach Bukovina.

Fascynującą podróż do świata relaksu

Termy Bukovina jest to kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Łączna powierzchnia lustra wody wszystkich basenów to 1885 m2 przy pojemności 2260 m3. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C.

Największa wodna impreza pod Giewontem

Noc Basenów to cykliczne, klubowe show Term BUKOVINA. To 4 godziny wyśmienitej zabawy, ponad 2 000 000 litrów wody termalnej i 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia. Będzie się działo!

Andrzejkowa Noc Basenów

Nie masz planów na Andrzejki? Baw się na pełnej atrakcji Nocy Basenów w Termach BUKOVINA! Nie trzeba znać żadnego Andrzeja żeby świętować Andrzejki! Weź udział w najciekawszej imprezie andrzejkowej na Podhalu już w sobotę, 30 listopada 2019 roku. Start o godzinie 20:00. Zapowiada się najbardziej szalona impreza na Podhalu, która potrwa do 24:00. Na uczestników czeka moc atrakcji między innymi wyrzutnie ognia i CO2, imponująca scena na wodzie, pokazy tańca, efektowne projekcje na ekranach led oraz liczne konkursy z nagrodami. A wszystko w towarzystwie gorących, klubowych rytmów. Gościem wieczoru będzie DJ GROMEE!

Kup bilet już dziś!

Dołącz już dziś do najbardziej szalonej imprezy na Podhalu! Każdy Andrzej za okazaniem dokumentu ze zdjęciem otrzymuje bilet wejściowy za jedyne 5zł! Pozostałe osoby bilet na Noc Basenów kupią w cenie 79 zł od osoby.

Terma Bukowina Tatrzańska

ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 202 00 70

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Apartament Przy Rondzie Kuźnice

Luksusowy apartament w Zakopanem przy ulicy Bulwary Słowackiego 20a...

Góral spod Tatr – Bartłomiej Obrochta

Bartłomiej Obrochta zwany „Bartusiem” był zakopiańskim góralem. Urodził się...

Wystawa „Święci nie przemijają”

W setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy...

Jan Sztaudynger produktywny polski poeta

Jan Izydor Sztaudynger urodził się w 1904 roku w...

Wacław Geiger z muzyką za pan brat

Wacław Geiger urodził się w 1907 roku w Krakowie....