4.2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski „Snowlandia”

Zakopane Atrakcje Zima Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski "Snowlandia"

Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski „Snowlandia”

Zakopane Atrakcje Zima Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski "Snowlandia"
POLECAMY

Chyba każdy będąc dzieckiem budował igloo lub inne obiekty ze śniegu. Teraz nie musisz ich budować, by spędzić zimowe chwile w śnieżnych konstrukcjach. Śnieżny Labirynt będący częścią Zimowego Parku Rozrywki „Snowlandia” w Zakopanem, to świetne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi lub wybrania się na romantyczny spacer z ukochaną osobą.

Zimowa zabawa dla każdego

Snowlandia” to miejsce magiczne, pełne ciekawych doznań oraz zimowej zabawy w śniegu w pięknych okolicznościach przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego i bliskości skoczni narciarskiej Wielka Krokiew w Zakopanem. Główna atrakcja, czyli Lodowy Labirynt, powstał po raz pierwszy w sezonie 2015/2016. Każdego roku budowany jest ze śniegu i lodowych bloków, dlatego wybudowanie możliwe jest tylko podczas ujemnych temperatur. Miejsce to jest największą zimową atrakcją miasta i hitem ferii.

Odkryj tajemnice Śnieżnego Labiryntu i Zamku – „Snowlandio” otwórz się!

Rzadko spotykana Śnieżna Kraina ulokowana na mapie Zakopanego oferuje szereg atrakcji. Największą i cieszącą się największym zainteresowaniem jest Śnieżny Labirynt o powierzchni około 3000 m2. Jest to największy taki śnieżny labirynt na świecie, czego zazdroszczą nam nawet Kanadyjczycy. Wiele osób chętnie postanawia się „zgubić” w jego śnieżnych korytarzach, podziwiając kunszt budowli. Złożony jest z dwumetrowych ścian, a wieczorami dodatkowo rozświetlają go kolorowe iluminacje świetlne. Obok labiryntu wybudowany jest Śnieżny Zamek. Twierdza wygląda jak z baśni i w całości wzniesiona jest ze śniegu. Baszty zamku wznoszą się na 16 metrów wysokości, a wnętrze pełne jest komnat, tuneli i tajemnych przejść. Tymi drogami można dotrzeć na basztę lub taras, z których rozciąga się bajkowy, zimowy widok choćby na pobliską Wielką Krokiew, Giewont oraz całą powierzchnię Śnieżnej Krainy.

Zimowy Labirynt z jeszcze większą ilością dodatkowych atrakcji

Obok labiryntu w „Snowlandii” znajdziemy również Lodowy Pałac Królowej Śniegu. Obiekt tworzy zespół 9 komnat, w środku których znajdują się znakomite rzeźby wykonane przez artystów polskich i słowackich. Zachęcającą formą spędzenia czasu aktywnie jest tor saneczkowy. Ta zimowa zabawa w cudownym otoczeniu przyrody dostarcza niebywale przyjemnych i ekscytujących wrażeń. Dodatkowo w Zimowym Parku Rozrywki w Zakopanem możemy odwiedzić Mini ZOO. Jego opiekunowie pokażą las pełen ptaków drapieżnych, owiec, kóz, jeleni, danieli i muflonów. W Mini ZOO można również spróbować pogłaskać zwierzynę i ją nakarmić. Wszystkie te atrakcje czekają na Ciebie pod adresem: ul. Piłsudskiego 38 – nieopodal Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem.

Ceny biletów do Snowlandii :
Normalny Ulgowy 2+1 2+2 Kolejne
dziecko
Mini zoo 10 8 25 32 7
Pałac 12 10 31 37 9
WSTĘP OPEN
(Pałac, Mini zoo,
+ Labirynt)
20 16 53 68 14

Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia atrakcji:

W sezonie zimowym od 10.00 do 18.00

Zimowe Zakopane z adrenaliną i przygodą

Jeżeli jesteś już w zakopiańskiej Śnieżnej Krainie „Snowlandia”, to koniecznie skorzystaj z oferty Centralnego Ośrodka Sportu i wjedź kolejką linową na Wielką Krokiew. Popodziwiasz stamtąd widoki okiem skoczków narciarskich. Tuż obok skoczni możesz skorzystać również z szalonego zjazdu na pontonach w „Snowtubing Gigant Zakopane”. Zjazd w śnieżnych rurach dostarczy ci dodatkową adrenalinę i zagwarantuje świetnie spędzony czas z najbliższymi.

Park Rozrywki Snowlandia Zakopane - logo
Park Rozrywki Snowlandia Zakopane – logo

Snowlandia Śnieżny Labirynt

ul. Józefa Piłsudskiego 38, 34-500 Zakopane
Tel: 797 378 887

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Gugu Park Linowy Zakopane

Gugu Park Linowy to idealna atrakcja dla dzieci, młodzieży...

Apartament Siklawa Krupówki centrum

Zarezerwuj apartament na ul. Krupówki 49 w Zakopanem, z balkonu widok na Tatry i miasto, Główny deptak Zakopanego i inne atrakcje turystyczne w zasięgu ręki.
- Reklama -
- Reklama -