-2.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski „Snowlandia”

ZakopaneAtrakcjeZimaJedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski "Snowlandia"

Jedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski „Snowlandia”

ZakopaneAtrakcjeZimaJedyny na świecie taki Śnieżny Labirynt w „zimowej stolicy” Polski "Snowlandia"
POLECAMY

Chyba każdy będąc dzieckiem budował igloo lub inne obiekty ze śniegu. Teraz nie musisz ich budować, by spędzić zimowe chwile w śnieżnych konstrukcjach. Śnieżny Labirynt będący częścią Zimowego Parku Rozrywki „Snowlandia” w Zakopanem, to świetne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi lub wybrania się na romantyczny spacer z ukochaną osobą.

Zimowa zabawa dla każdego

Snowlandia” to miejsce magiczne, pełne ciekawych doznań oraz zimowej zabawy w śniegu w pięknych okolicznościach przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego i bliskości skoczni narciarskiej Wielka Krokiew w Zakopanem. Główna atrakcja, czyli Lodowy Labirynt, powstał po raz pierwszy w sezonie 2015/2016. Każdego roku budowany jest ze śniegu i lodowych bloków, dlatego wybudowanie możliwe jest tylko podczas ujemnych temperatur. Miejsce to jest największą zimową atrakcją miasta i hitem ferii.

Odkryj tajemnice Śnieżnego Labiryntu i Zamku – „Snowlandio” otwórz się!

Rzadko spotykana Śnieżna Kraina ulokowana na mapie Zakopanego oferuje szereg atrakcji. Największą i cieszącą się największym zainteresowaniem jest Śnieżny Labirynt o powierzchni około 3000 m2. Jest to największy taki śnieżny labirynt na świecie, czego zazdroszczą nam nawet Kanadyjczycy. Wiele osób chętnie postanawia się „zgubić” w jego śnieżnych korytarzach, podziwiając kunszt budowli. Złożony jest z dwumetrowych ścian, a wieczorami dodatkowo rozświetlają go kolorowe iluminacje świetlne. Obok labiryntu wybudowany jest Śnieżny Zamek. Twierdza wygląda jak z baśni i w całości wzniesiona jest ze śniegu. Baszty zamku wznoszą się na 16 metrów wysokości, a wnętrze pełne jest komnat, tuneli i tajemnych przejść. Tymi drogami można dotrzeć na basztę lub taras, z których rozciąga się bajkowy, zimowy widok choćby na pobliską Wielką Krokiew, Giewont oraz całą powierzchnię Śnieżnej Krainy.

Zimowy Labirynt z jeszcze większą ilością dodatkowych atrakcji

Obok labiryntu w „Snowlandii” znajdziemy również Lodowy Pałac Królowej Śniegu. Obiekt tworzy zespół 9 komnat, w środku których znajdują się znakomite rzeźby wykonane przez artystów polskich i słowackich. Zachęcającą formą spędzenia czasu aktywnie jest tor saneczkowy. Ta zimowa zabawa w cudownym otoczeniu przyrody dostarcza niebywale przyjemnych i ekscytujących wrażeń. Dodatkowo w Zimowym Parku Rozrywki w Zakopanem możemy odwiedzić Mini ZOO. Jego opiekunowie pokażą las pełen ptaków drapieżnych, owiec, kóz, jeleni, danieli i muflonów. W Mini ZOO można również spróbować pogłaskać zwierzynę i ją nakarmić. Wszystkie te atrakcje czekają na Ciebie pod adresem: ul. Piłsudskiego 38 – nieopodal Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem.

Ceny biletów do Snowlandii :
Normalny Ulgowy 2+1 2+2 Kolejne
dziecko
Mini zoo 10 8 25 32 7
Pałac 12 10 31 37 9
WSTĘP OPEN
(Pałac, Mini zoo,
+ Labirynt)
20 16 53 68 14

Płatność tylko gotówką.

Godziny otwarcia atrakcji:

W sezonie zimowym od 10.00 do 18.00

Zimowe Zakopane z adrenaliną i przygodą

Jeżeli jesteś już w zakopiańskiej Śnieżnej Krainie „Snowlandia”, to koniecznie skorzystaj z oferty Centralnego Ośrodka Sportu i wjedź kolejką linową na Wielką Krokiew. Popodziwiasz stamtąd widoki okiem skoczków narciarskich. Tuż obok skoczni możesz skorzystać również z szalonego zjazdu na pontonach w „Snowtubing Gigant Zakopane”. Zjazd w śnieżnych rurach dostarczy ci dodatkową adrenalinę i zagwarantuje świetnie spędzony czas z najbliższymi.

Park Rozrywki Snowlandia Zakopane - logo
Park Rozrywki Snowlandia Zakopane – logo

Snowlandia Śnieżny Labirynt

ul. Józefa Piłsudskiego 38, 34-500 Zakopane
Tel: 797 378 887

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Dworzec Tatrzański – świadek historii i ważne miejsce kultury na Krupówkach

Do najważniejszych budynków zabytkowych i atrakcji turystycznych w Zakopanem...

Pokoje i kwatery Łukaszczyk

Szukasz tanie noclegi w Zakopanem, a zarazem blisko wyciągu narciarskiego Harenda, sprawdź ofertę Pokoje Gościnne Łukaszczyk na Harendzie, zapraszamy!
- Reklama -
- Reklama -