12.1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Zimowa przygoda ze Snowdoo Adventure w Zakopanem

ZakopaneAtrakcjeZimaZimowa przygoda ze Snowdoo Adventure w Zakopanem

Zimowa przygoda ze Snowdoo Adventure w Zakopanem

ZakopaneAtrakcjeZimaZimowa przygoda ze Snowdoo Adventure w Zakopanem
POLECAMY

Marzysz o zimowej przygodzie na świeżym powietrzu? Lubisz adrenalinę, ale pod kontrolą i pewnością o bezpieczeństwo? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty Snowdoo Adventure, organizatora zimowych wypraw na skuterach śnieżnych oraz innych eventów w górach. Ich propozycje gwarantują wspaniałą zimową przygodę w górach.

Gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć

Snowdoo Adventure to zimowa atrakcja dostępna w Zakopanem. przede wszystkim są to wyprawy na skuterach śnieżnych z doświadczonymi przewodnikami. Zima pozwala na szeroką ofertę dla turystów, która łączy w sobie emocje, wspomnienia oraz fantastyczną zabawę dla dorosłych i dzieci. Dodatkowym atutem są wspaniałe widoki na Tatry oraz możliwość odwiedzenia wielu miejsc zimą dostępnych jedynie na skuterach śnieżnych. Snowdoo posiada wieloletnie doświadczenie w warunkach zimowych w terenie, w organizacji imprez integracyjnych na świeżym powietrzu oraz eventów dla turystów w formie zimowej rekreacji.

Snowdoo Adventure, skutery śnieżne
Snowdoo Adventure – nocna wyprawa na skuterach śnieżnych

Śnieżna rozrywka od Snowdoo Adventure

Każdego roku oferta Snowdoo jest bardzo szeroka i nie pomija osób w żadnym wieku. Znajdzie się w niej coś zarówno dla dorosłych, jak i małych zimowych odkrywców. Największym powodzeniem cieszą się zimowe safari, czyli przejazdy na skuterach śnieżnych po wielu różnych terenach. Atrakcja oferuje przejazdy 1, 2, 3, 6, a nawet 9-cio godzinowe wyprawy z przewodnikami. Trasy przejazdów skuterami to typowo górskie tereny ze wspaniałymi widokowymi polanami i przejazdami oddalonymi o kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego. Wyprawy powyżej 3 godzin uzupełnione są o ognisko z ciepłym posiłkiem. Snowdoo oferuje również „Skutery śnieżne by night”, czyli wycieczki nastrojowymi zimowymi nocami.

Snowdoo Adventure, snow rura
Snowdoo Adventure – snow rura

Nie tylko skutery śnieżne

Snowdoo w swojej ofercie posiada nie tylko wyprawy na skuterach śnieżnych. Wśród atrakcji można wybrać też propozycje złożone. W ich skład będą wchodzić wyprawy skuterami, kuligi saniami, biesiady, baseny termalne, akcje lawinowe i rakiety śnieżne oraz możliwość zakwaterowania. Dla firm istnieje możliwość zorganizowania wypraw integracyjnych połączonych z zabawami outdoorowymi oraz scenariuszami akcji ratunkowych. Najmłodsi mogą wypróbować sami jazdę na mini skuterach śnieżnych. Dla dzieci oferta jest również urozmaicona o kulig na sankach za skuterem, snow rafting, czyli jazdę na pontonie podpiętym do skutera, zimową rurę i snow banana oraz szereg atrakcji na zimowym placu zabaw. Wesoła zabawa, dużo śmiechu oraz okazja na niezapomnianą zimową przygodę, to wszystko co proponuje Snowdoo Adventure.

Snowdoo Adventure, snow tubing
Snowdoo Adventure – snow tubing

Godziny i ceny atrakcji:

Baza znajduje się w Zakopanem na Gubałówce na ulicy Zubka 40 (przy Butorowym Wierchu).

  • Czynna jest od 9:00 do 19:00 od poniedziałku do niedzieli
  • Ceny przejazdów w ramach wypraw na skuterach śnieżnych zaczynają się od 100 zł/os.
  • Ceny ofert łączonych wahają się w przedziale od 200 do ponad 1000 zł/os.
  • Firmy: od 125 zł netto/os.
  • Dzieci: od 49 zł/os.

Gubałówka zimą pełną atrakcji

Poza Snowdoo Gubałówka zimą zaprasza turystów do odwiedzenia Krainy Świateł. Są to instalacje składające się ze świecących figur charakterystycznych symboli Zakopanego, ale również podhalańskiego folkloru i tatrzańskiej przyrody. Uroku miejscu dodają zimowe i świąteczne dekoracje zdobiące elewację budynku. Pod Gubałówką można skorzystać z Góralskiego Ślizgu. Jest to jedyna taka atrakcja na Podhalu. Ogromna ośmiotorowa zjeżdżalnia dostarcza dużo śmiechu i zabawy i jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

SNOWDOO Adventure – skutery Zakopane

ul. Droga Zubka 40, 34-500 Zakopane
Tel: 501 575 575

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Wystawa Figur Woskowych EXPO

Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Zastanawiasz się jak umilić...

Willa Pod Tatrami

Szukasz ciekawej oferty? Zobacz nasz obiekt z mnustwem atrakcji, basen, plac zabaw, kort tenisowy, jazda konna, siłownia, szałas na imprezy i wiele innych.

Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach – rzymskokatolickie...
- Reklama -
- Reklama -