2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Lodowisko Tafla

Zakopane Atrakcje Lodowisko Tafla

Lodowisko Tafla

Zakopane Atrakcje Lodowisko Tafla
POLECAMY

Lodowisko Tafla Zakopane, to wspaniała zimowa atrakcja w centrum miasta dla małych i dużych. Odkryte lodowisko położone blisko Dolnej Równi Krupowej z widokiem na Tatry, możliwością wypożyczenia łyżew, mini bar, wygodny parking tuż obok lodowiska.

Łyżwy środkiem na dobry humor

Zimowa pogoda czasami nie zagrzewa do działania. Jednak aby zachować dobry humor wystarczy wybrać się na łyżwy. Może nie każdy od razu będzie śmigał jak zawodowiec, ale każdy dostrzeże, że warto rozruszać się na tafli. To wspaniała frajda połączona z produkcją endorfin, a co za tym idzie fantastycznego nastroju.

Spis treści

Lodowisko Tafla sposobem na zimę

Lodowisko Tafla zlokalizowane jest w dolnej części Zakopanego przy rondzie Solidarności. To odkryta tafla z oświetleniem, wypożyczalnią łyżew i zabudowaną szatnią do zmiany obuwia. Zaletą lodowiska jest brak limitu czasowego i bardzo dobrze przygotowana tafla. Miła i uśmiechnięta obsługa zawsze służy pomocą przy doborze łyżew, jeżeli ktoś nie ma swoich, a stojąca obok mała gastronomia urozmaica chwile gorącą czekolada i słodkimi pysznościami. Ślizgawka jest bardzo klimatyczna i położona w miejscu z widokiem na piękny krajobraz górski.

Cennik

  • 15 zł (normalny)
  • 10 zł (ulgowy)
  • 25 zł (cena za wejście i wypożyczenie łyżew)

Godziny otwarcia

  • pon. – czw. 10:00- 21:00
  • pt. – niedz. 10:00- 22:00

Atrakcje w okolicy

W bliskiej odległości znajduje się kolej linowo – terenowa Gubałówka, która w pięknej zimowej scenerii zawiezie Cię na szczyt Gubałówki, gdzie obejrzeć można Krainę Świateł lub skorzystać z przejażdżki na skuterach śnieżnych w Snowdoo. Pod dolną stacją kolei wrażeń dostarczy Góralski Ślizg, czyli ogromna zjeżdżalnia dostępna cały rok.

Kontakt i dojazd

Lodowisko TAFLA Zakopane

34-500 Zakopane, ul. Nowotarska 27
Tel: 662 294 179

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Quadoo Adventure – Zakopane wyprawy na quadach

Szukasz pomysłu na prawdziwą przygodę podczas swojego pobytu w...

Apartamenty i Pokoje Willa Krzysztoforów

Szukasz noclegu z pięknym widokiem na Tatry i panoramę Zakopanego, to wyjątkowo unikatowe miejsce na taki wypoczynek w Zakopanem na Cyrhli.

Tatry z wózkiem dziecięcym, trasy, szlaki z maluchem

Choć Tatry są to najwyższe góry w Polsce, mimo...
- Reklama -
- Reklama -