10.3 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

ZakopaneAtrakcjeLatemZjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

ZakopaneAtrakcjeLatemZjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka
POLECAMY

Zjeżdżalnia grawitacyjna na Gubałówce to ciekawa rozrywka latem w Zakopanem, duża frajda dla dorosłych i dzieci. Zjazd wózkiem, serpentyną po wyprofilowanym torze z Gubałówki w kierunku Zakopanego /po południowej stronie stoku/. O długości toru 700m, kącie nachylenia 6,6%, skąd rozciąga się panorama Tatr.

Darmowa zabawa dla dzieci do 4-go roku życia, 4- 8 lat odpłatnie, oczywiście pod opieką osoby dorosłej, dziecko siada z przodu. W wózku mogą jechać maksymalnie 2-ie osoby o łącznej wadze do 150 kg.

Atrakcja dostarcza wielu wrażeń, daje dużo radości małym i dużym.

Zjeżdżalnia Grawitacyjna GubałowkaObsługa wózka odbywa się za pomocą dźwigni, hamulec ręczny, automatyczny po przekroczeniu prędkości powyżej 23km/h. Powrót na górę wyciągiem. Przede wszystkim pamiętajcie o bezpieczeństwie zachowując bezpieczną odległość między wózkami 15 m, aby nie najechać na siebie i nie wypaść z toru. Zjazd podczas deszczu jest zabroniony. Osobom pod wpływem alkoholu i środków odurzających zabrania się korzystania z atrakcji. Na terenie zjeżdżalni obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania zwierząt.

Zjeżdżalnia czynna w miesiącach kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, ze względów bezpieczeństwa zjeżdżalnia w dni deszczowe może być nieczynna.

Godziny otwarcia w roku 2020:

  • maj 10:00 – 16:00
  • czerwiec 09:30 – 18:00
  • lipiec, sierpień 09:00 – 19:00
  • wrzesień 09:30 17:00
  • październik, listopad 10:00 – 16:00

Cennik zjeżdżalni na rok 2020:

  • 1 przejazd 9 zł
  • 5 przejazdów 35 zł
  • 10 przejazdów 50 zł
  • Dzieciom do 4 lat (dzieci urodzone po 01.01.2016), przejazd na podstawie biletu opiekuna, wiek dziecka należy potwierdzić ważnym dokumentem.
  • Dzieci w wieku 4-8 lat przejazd na podstawie biletu dziecka + opiekuna.

Jak dojechać do grawitacyjnej zjeżdżalni na Gubałówce

Aby móc skorzystać z atrakcji, osoby będące w Zakopanem, muszą pierw wjechać na Gubałówkę, ponieważ zjeżdżalnia usytuowana jest na Górnej Stacji Gubałówka. Do wyboru mamy tutaj Kolej linowo-terenową Gubałówka, lub ciekawą alternatywę – Wyciąg krzesełkowy Butorowy Wierch, gdzie nie zabraknie pięknych widoków na góry i Zakopane. Później spacerkiem grzbietem Gubałówki, po drodze mamy liczne atrakcje: park linowy, wypożyczalnia rowerów, Quadoo Adventure, stragany, restauracje, bary i wiele innych rozrywek.

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka – PKL

ul. Na Gubałówkę, 34-500 Zakopane
Tel:+48224446666
mail: bok@pkl.pl
www.pkl.pl

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Kino Sokół w Zakopanem – największe i najstarsze kino w stolicy Tatr i Podhala

W Zakopanem turyści mogą nie tylko zwiedzać zabytki związane...

Pokoje i Apartament Bacówka w centrum

Oferujemy komfortowe pokoje gościnne oraz apartamenty w centrum Zakopanego, 200m od Krupówek, dzięki czemu każdy może wybrać miejsce odpowiednie dla siebie.

Rozkład jazdy komunikacji podmiejskiej z Zakopanego

Zakopiański Dworzec Autobusowy /PKS, Prywatne Linie Autobusowe, Busy/, rozkładu...
- Reklama -
- Reklama -