26.2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

ZakopaneAtrakcjeLatemZjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka

ZakopaneAtrakcjeLatemZjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka
POLECAMY

Zjeżdżalnia grawitacyjna na Gubałówce to ciekawa rozrywka latem w Zakopanem, duża frajda dla dorosłych i dzieci. Zjazd wózkiem, serpentyną po wyprofilowanym torze z Gubałówki w kierunku Zakopanego /po południowej stronie stoku/. O długości toru 700m, kącie nachylenia 6,6%, skąd rozciąga się panorama Tatr.

Darmowa zabawa dla dzieci do 4-go roku życia, 4- 8 lat odpłatnie, oczywiście pod opieką osoby dorosłej, dziecko siada z przodu. W wózku mogą jechać maksymalnie 2-ie osoby o łącznej wadze do 150 kg.

Atrakcja dostarcza wielu wrażeń, daje dużo radości małym i dużym.

Zjeżdżalnia Grawitacyjna GubałowkaObsługa wózka odbywa się za pomocą dźwigni, hamulec ręczny, automatyczny po przekroczeniu prędkości powyżej 23km/h. Powrót na górę wyciągiem. Przede wszystkim pamiętajcie o bezpieczeństwie zachowując bezpieczną odległość między wózkami 15 m, aby nie najechać na siebie i nie wypaść z toru. Zjazd podczas deszczu jest zabroniony. Osobom pod wpływem alkoholu i środków odurzających zabrania się korzystania z atrakcji. Na terenie zjeżdżalni obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania zwierząt.

Zjeżdżalnia czynna w miesiącach kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, ze względów bezpieczeństwa zjeżdżalnia w dni deszczowe może być nieczynna.

Godziny otwarcia w roku 2020:

  • maj 10:00 – 16:00
  • czerwiec 09:30 – 18:00
  • lipiec, sierpień 09:00 – 19:00
  • wrzesień 09:30 17:00
  • październik, listopad 10:00 – 16:00

Cennik zjeżdżalni na rok 2020:

  • 1 przejazd 9 zł
  • 5 przejazdów 35 zł
  • 10 przejazdów 50 zł
  • Dzieciom do 4 lat (dzieci urodzone po 01.01.2016), przejazd na podstawie biletu opiekuna, wiek dziecka należy potwierdzić ważnym dokumentem.
  • Dzieci w wieku 4-8 lat przejazd na podstawie biletu dziecka + opiekuna.

Jak dojechać do grawitacyjnej zjeżdżalni na Gubałówce

Aby móc skorzystać z atrakcji, osoby będące w Zakopanem, muszą pierw wjechać na Gubałówkę, ponieważ zjeżdżalnia usytuowana jest na Górnej Stacji Gubałówka. Do wyboru mamy tutaj Kolej linowo-terenową Gubałówka, lub ciekawą alternatywę – Wyciąg krzesełkowy Butorowy Wierch, gdzie nie zabraknie pięknych widoków na góry i Zakopane. Później spacerkiem grzbietem Gubałówki, po drodze mamy liczne atrakcje: park linowy, wypożyczalnia rowerów, Quadoo Adventure, stragany, restauracje, bary i wiele innych rozrywek.

Zjeżdżalnia Grawitacyjna Gubałówka – PKL

ul. Na Gubałówkę, 34-500 Zakopane
Tel:+48224446666
mail: bok@pkl.pl
www.pkl.pl

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Park Rozrywki Letnia Zabawa dla dzieci

Aby aktywnie spędzić czas wolny nie musisz od razu...

Ośrodek Wypoczynkowy Bernadeta

Szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt w górach, gdzie będziesz mógł spokojnie wypocząć i cieszyć się bliskością gór? Zapraszamy do Białego Dunajca, miejscowości położonej około Zakopanego.

Rozkład jazdy Poprad (SK) – Zakopane (PL)

Rozkład odjazdów autobusów komunikacji międzynarodowej na trasie Poprad (Słowacja)...
- Reklama -
- Reklama -