18.1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Hulajnogi elektryczne – letnia zabawa dla każdego

ZakopaneAtrakcjeLatemHulajnogi elektryczne - letnia zabawa dla każdego

Hulajnogi elektryczne – letnia zabawa dla każdego

ZakopaneAtrakcjeLatemHulajnogi elektryczne - letnia zabawa dla każdego
POLECAMY

Chcesz zwiedzić Zakopane, ale nie chce Ci się poruszać po nim pieszo? A może męczą Cię korki i siedzenie w samochodzie, gdy na zewnątrz żar leje się z nieba? Jest na to sposób. Wysiądź z auta i wypożycz hulajnogę elektryczną, aby dotrzeć do wszystkich zakątków Zakopanego i ochłodzić się w czasie przejażdżki.

Zabawa bez wysiłku

Hulajnogi elektryczne w Zakopanem możemy spotkać niemal wszędzie. Są dostępne dla każdego, wystarczy wypożyczyć je za pomocą aplikacji lub osobiście. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą się nimi przemieszczać, aby odkryć wszystkie uroki, jakie oferują zakopiańskie atrakcje. Ponadto na hulajnodze się nie męczymy, spędzamy czas na świeżym powietrzu, omijamy korki i docieramy do każdego miejsca, do jakiego chcemy. Możemy nimi przejechać przez Krupówki, oczywiście zachowując ostrożność na tak tłocznym deptaku. Stamtąd to już tylko rzut beretem od przeróżnych atrakcji. Motylarnia, Escape Room, Be Happy Museum, galerie sztuki i zakopiańskie muzea będą w zasięgu ręki, bo do każdego z miejsc możesz dojechać hulajnogą. Coś bardziej ekstremalnego? Pożyczaj sprzęt i ruszaj pod Gubałówkę, gdzie czeka na Ciebie ogromna zjeżdżalnia Góralski Ślizg. Możesz też zajechać pod skocznie narciarskie, gdzie spróbujesz zjazdu na pontonie ze stoku skoczni lub wyjedziesz na jej szczyt kolejką krzesełkową, jak zawodowi skoczkowie.

Dziecko na hulajnodze zwiedza Zakopane
Dziecko na hulajnodze zwiedza Zakopane

Mobilne zwiedzanie Zakopanego na hulajnodze

Wypożyczając hulajnogę elektryczną możesz dostać się do wielu punktów Zakopanego. Wskocz na sprzęt i zrób sobie zdjęcie z napisem Zakopane na tle Tatr, a potem śmigaj po Równi Krupowej lub parku miejskim. Spędzisz czas na świetnej zabawie bez wysiłku. Dodatkowo nie musisz martwić się o parking, bo hulajnogę możesz postawić niemal wszędzie. Bez problemu dostaniesz się od Gubałówki po Kuźnice. Po drodze możesz zaglądnąć do Muzeum Tatrzańskiego, Willi Atmy, czy Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN. Ty decydujesz, co chcesz odwiedzić. Hulajnogą możesz poruszać się po parkach, chodnikach, poboczach dróg, gdy nie ma chodnika oraz w miejscach nie objętych zakazem. Zalecana jest także jazda w kaskach dla własnego bezpieczeństwa, zwłaszcza dla dzieci do 18 roku życia. Wypożyczalnie działają w wielu punktach miasta, np. przy Krupówkach, w okolicach Gubałówki, czy ronda Solidarności. Hulajnogi można wypożyczyć też z innych miejskich ulic używając do tego aplikacji lub wcześniej rezerwując sprzęt.

Ceny wypożyczenia hulajnóg:

  • Wypożyczalnie najczęściej działają od 10:00 do 20:00
  • 1h/os. – 30 zł/ 35zł
  • 2h/os. – 50 zł
  • Hulajnogi elektryczne wolnostojące można doładować w aplikacji za nie mniej niż 25 zł.

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Illusion House Zakopane uwolni Twoją wyobraźnię

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w niebanalny sposób,...

Hotel Limba Grand & Resort

Nowoczesny obiekt oddany do użytku w 2016 r. znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy z widokiem na panoramę Tatr.
- Reklama -
- Reklama -