13,5 C
Zakopane
niedziela, 27 września, 2020
Zakopane Atrakcje Latem Centrum Rozrywki Pod Gubałówką

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką to miejsce w samym sercu Zakopanego na placu tuż obok kolei linowo-terenowej na Gubałówkę, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Świetna rozrywka dla całej rodziny. Szereg atrakcji dla małych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Tutaj nie ma miejsca na nudę!

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką
Centrum Rozrywki Pod Gubałówką, karuzela i inne atrakcje

Centrum Rozrywki pod Gubałówką jest doskonałym pomysłem na spędzenie aktywnego dnia w rodzinnym gronie. Wśród atrakcji znajdziecie tutaj:

  • autodrom
  • karuzela dla dzieci
  • koło młyńskie
  • ośmiornicę
  • strzelnica

Na terenie obiektu znajduje się punkt gastronomiczny, gdzie można zjeść coś pysznego i napić się kawy.

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką położone przy dolnej stacji Gubałówki, czynne w godzinach od 10:00 do 22:00 przez całe wakacje. Tuż obok znajduje się Góralski Ślizg – równie niezapomniana atrakcja, z której warto skorzystać!

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką

ul. Na Gubałówkę, 34-500 Zakopane
Tel: 609 132 795

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązany post

Snow zabawa w Zakopanem

Snow Zabawa w Zakopanem

Zimowe szaleństwo na śniegu z najpiękniejszym widokiem na Tatry! Będąc na szczycie Gubałówki – w punkcie obowiązkowym podczas wizyty w Zakopanem – skąd podziwiamy widok na całe Zakopane, nie zapomnij odwiedzić Snow Zabawy! Ten zimowy snow...
Muzeum Kornela Makuszyńskiego, Koziołek Matołek

Muzeum Kornela Makuszyńskiego

Muzeum Kornela Makuszyńskiego w "Opolance", apartament gdzie państwo Makuszyńscy mieszkali podczas pobytów w Zakopanem. Znajduje się tu wiele cennych przedmiotów codziennego użytku, meble, kolekcje sztuki i pamiątek osobistych pisarza. Przed wejściem do budynku znajduje...