4.2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Butorowy Bike Rental – Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

ZakopaneAtrakcjeLatemButorowy Bike Rental - Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

Butorowy Bike Rental – Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

ZakopaneAtrakcjeLatemButorowy Bike Rental - Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem
POLECAMY

Butorowy Bike Rental - logo Chcesz zwiedzić Zakopane i nacieszyć się wspaniałymi widokami na Tatry bez stania w kolejkach i korkach? Wybierz się na rowerową wycieczkę!

Skorzystaj z usług Butorowy Bike Rental i sam ustal trasę, jej trudność i długość oraz atrakcje, które chcesz zobaczyć po drodze.

Butorowy Bike Rental to jedyna taka  wypożyczalnia rowerów w Polsce. Położona na szczycie Gubałówki, skąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na Tatry i Zakopane. Na Gubałówkę można z centrum ekspresowo dojechać kolejką. Dzięki takiej lokalizacji z wypożyczalni rowerów mogą korzystać również osoby, które nie mają zbyt dobrej kondycji fizycznej, ale szukają super atrakcji na spędzenie dnia. Wypożyczając rower na Gubałówce i zjeżdżając nim do Zakopanego mamy tylko z górki! Wypożyczalnia Butorowy Bike Rental oferuje możliwość pozostawienia roweru w wyznaczonym miejscu w centrum miasta, co jest dużym ułatwieniem dla turystów.

Podhale to region wprost stworzony pod rowerową eksplorację. Mnóstwo możliwości zarówno dla tych, którzy stawiają na rekreacyjną przejażdżkę jak i tych, którzy szukają mocnych wrażeń i ostrych zjazdów. Po drodze zawsze wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia, urokliwe punkty na chwilę odpoczynku i najpiękniejsze widoki.

Wypożyczalnię Butorowy Bike Rental wyróżnia najwyższa jakość obsługi Klienta oraz oferowanych rowerów i akcesoriów. Duży wybór rowerów w różnych rozmiarach, także dziecięcych. Na miejscu można również wyposażyć się w kaski, czy siodełka dla maluchów. Butorowy Bike Rental to wysokiej jakości sprzęt z najnowszych serii takich marek jak Gant. Regularne serwisowanie jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowników.

Niezwykle pomocny personel pomoże także w zaplanowaniu trasy wycieczki – przedstawi również gotowe propozycje dostosowane do czasu i umiejętności zainteresowanych.

Rowerowe zwiedzanie Zakopanego to najlepsza forma aktywności w Zakopanem zarówno dla rodzin jak i grup znajomych, czy zespołów, które pragną się zintegrować.

Lokalizacja:

Butorowy Bike Rental

Tel: +48 501 570 570

info@butorowy.pl

Butorów 5. Kościelisko – Gubałówka

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Kino Miejsce w Zakopanem – świeże miejsce na kulturalnej mapie Zakopanego i Podhala

Na kulturalnej mapie Podhala i Zakopanego od pewnego czasu...

Apartamenty Pod Niebem, nocleg na Gubałówce

To jedyne w swoim rodzaju miejsce w Zakopanem. Jak nazwa wskazuje gospoda znajduje się pod niebem Zakopanego na szczycie góry Gubałówki na wysokości 1123 m.n.p.m.
- Reklama -
- Reklama -