18.3 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

Spędzasz urlop pod Giewontem? Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie czasu wolnego w Zakopanem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Krupówki Expo zapraszają do odwiedzenia atrakcji rodem z horroru. Przy słynnym deptaku Krupówki 60, w podziemiach na turystów czeka Zbójnicka Kryjówka. Mroczny klimat, setki eksponatów, efekty wizualne i dreszcz emocji – to wszystko znajdziecie w Harnasiowym Domu Strachu w Zakopanem.

Harnasiowy dom strachów – Zbójnicka Kryjówka

Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
Zbójnicka Kryjówka

Świetna atrakcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Domu Strachów straszy dosłownie wszystko – począwszy od dekoracji, przez muzykę, dźwięki, wystrój wnętrza aż po ustawiane co kawałek mroczne gadżety. „Straszna” sceneria powstała dzięki inspiracjom najpopularniejszymi horrorami, a każde nawet drobne detale sprawiają, że nie sposób się nie bać. Zadaniem odwiedzających jest pokonać specjalnie przygotowaną trasę, która pełna jest upiornych niespodzianek. Dreszczyk emocji z pewnością Was nie opuści.

Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
Zbójnicka Kryjówka

Myślisz, że jesteś odważny? Nie boisz się duchów i mrocznych postaci? Odwiedź Zakopane Horror House! Uważaj tylko na to co kryje się za Twoimi plecami.

Godziny otwarcia i cennik Zbójnickiej Kryjówki

Czynne codziennie 10:00 – 22:00

Atrakcje w cenie 10 zł od osoby.

Zbójnicka Kryjówka

ul. Krupówki 60, 34-500 Zakopane
Tel: 502 799 444

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy