17,1 C
Zakopane
środa, 5 sierpnia, 2020
More

  Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

  Spędzasz urlop pod Giewontem? Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie czasu wolnego w Zakopanem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Krupówki Expo zapraszają do odwiedzenia atrakcji rodem z horroru. Przy słynnym deptaku Krupówki 60, w podziemiach na turystów czeka Zbójnicka Kryjówka. Mroczny klimat, setki eksponatów, efekty wizualne i dreszcz emocji – to wszystko znajdziecie w Harnasiowym Domu Strachu w Zakopanem.

  Harnasiowy dom strachów – Zbójnicka Kryjówka

  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
  Zbójnicka Kryjówka

  Świetna atrakcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Domu Strachów straszy dosłownie wszystko – począwszy od dekoracji, przez muzykę, dźwięki, wystrój wnętrza aż po ustawiane co kawałek mroczne gadżety. „Straszna” sceneria powstała dzięki inspiracjom najpopularniejszymi horrorami, a każde nawet drobne detale sprawiają, że nie sposób się nie bać. Zadaniem odwiedzających jest pokonać specjalnie przygotowaną trasę, która pełna jest upiornych niespodzianek. Dreszczyk emocji z pewnością Was nie opuści.

  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
  Zbójnicka Kryjówka

  Myślisz, że jesteś odważny? Nie boisz się duchów i mrocznych postaci? Odwiedź Zakopane Horror House! Uważaj tylko na to co kryje się za Twoimi plecami.

  Godziny otwarcia i cennik Zbójnickiej Kryjówki

  Czynne codziennie 10:00 – 22:00

  Atrakcje w cenie 10 zł od osoby.

  Zbójnicka Kryjówka

  ul. Krupówki 60, 34-500 Zakopane
  Tel: 502 799 444

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Tytus Chałubiński, portret

  Rok dra Tytusa Chałubińskiego

  Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w tym roku. Dla tych jednak, którym nazwisko Tytusa Chałubińskiego nie jest obojętne, jest to moment szczególnie dobry. Miasto Zakopane ogłosiło rok 2020 właśnie rokiem tego...
  Tytus Chałubiński, portret

  Tytus Chałubiński „Król Tatr”

  Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr Tytus Chałubiński, bo o nim mowa, urodził się 29 grudnia 1820 roku w Radomiu i uznawany jest dziś za jednego z najwybitniejszych Polaków XIX wieku....