19.3 C
Zakopane
środa, Październik 23, 2019
More
  Zakopane Atrakcje Całoroczne Zbójnicka Kryjówka - dom strachów

  Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

  Spędzasz urlop pod Giewontem? Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie czasu wolnego w Zakopanem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Krupówki Expo zapraszają do odwiedzenia atrakcji rodem z horroru. Przy słynnym deptaku Krupówki 60, w podziemiach na turystów czeka Zbójnicka Kryjówka. Mroczny klimat, setki eksponatów, efekty wizualne i dreszcz emocji – to wszystko znajdziecie w Harnasiowym Domu Strachu w Zakopanem.

  Harnasiowy dom strachów – Zbójnicka Kryjówka

  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
  Zbójnicka Kryjówka

  Świetna atrakcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Domu Strachów straszy dosłownie wszystko – począwszy od dekoracji, przez muzykę, dźwięki, wystrój wnętrza aż po ustawiane co kawałek mroczne gadżety. „Straszna” sceneria powstała dzięki inspiracjom najpopularniejszymi horrorami, a każde nawet drobne detale sprawiają, że nie sposób się nie bać. Zadaniem odwiedzających jest pokonać specjalnie przygotowaną trasę, która pełna jest upiornych niespodzianek. Dreszczyk emocji z pewnością Was nie opuści.

  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60
  Zbójnicka Kryjówka

  Myślisz, że jesteś odważny? Nie boisz się duchów i mrocznych postaci? Odwiedź Zakopane Horror House! Uważaj tylko na to co kryje się za Twoimi plecami.

  Godziny otwarcia i cennik Zbójnickiej Kryjówki

  Czynne codziennie 10:00 – 22:00

  Atrakcje w cenie 10 zł od osoby.

  Zbójnicka Kryjówka

  ul. Krupówki 60, 34-500 Zakopane
  Tel: 502 799 444

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Bieg Przedni II edycja

  Bieg Przedni II edycja!

  Biegaczki i Biegacze przed nami Bieg Przedni, czyli zawody biegowe w całkiem nowej odsłonie. Co Wy na to, jakby tak połączyć w wolny jesienny weekend w Zakopanem przyjemne z pożytecznym? Pobiegajmy dla #ploggingu i...
  "Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość"

  Sesja popularnonaukowa – „Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość”

  Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza na jesienną sesję popularnonaukową "Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość". Sesja odbędzie się w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem. Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN to najnowocześniejszy obiekt edukacyjny...
  X