16.4 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

„Puszysta” atrakcja na Krupówkach

„Puszysta” atrakcja na Krupówkach

Wyobraź sobie miejsce, w którym czas płynie powoli i które przepełnione jest słodyczą, a puchate zwierzątka wywołują uśmiech na ustach wszystkich. Takim właśnie miejscem jest Królikarnia znajdująca się na Krupówkach w Zakopanem. Miejsce idealne dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, gdzie zobaczyć można tylko słodkie okazy królików.

Królikarnia – atrakcja na poprawę nastroju

Jeśli masz kiepski dzień lub humor, deszcz pada i nic się nie chce, albo masz wyśmienity nastrój i chcesz go utrzymać koniecznie odwiedź Królikarnię. Króliki potrafią być wspaniałymi towarzyszami. Puszyste futerko zachęca do przytulania, uroczy wygląd przyciąga dzieci i dorosłych, a niewielkie gabaryty dodają im uroku. Króliki uwielbiają życie w parach, w których się wspierają i płatają sobie figle. Zwierzęta te są czyściutkie, chętnie dbają o higienę. Dużo czasu poświęcają na czyszczenie futerka swojego i swoich towarzyszy. Nigdy nie załatwiają się tam, gdzie odpoczywają. Te często puchate i milusie zwierzątka wymagają też mnóstwo opieki i dbania o ich zdrowie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o królikach, zobaczyć je w codziennym życiu i stanąć w centrum słodkości i uroku zabierz ze sobą dzieci i wstąp do Królikarni.

Atrakcja pełna czułości

Królikarnia to atrakcja, w której nie brakuje czułości, uroku i słodkości. Żyjące tam króliki dostarczają odwiedzającym wszystkich tych uczuć i podnoszą samopoczucie. W zakopiańskiej atrakcji zwierzątka te żyją w bezklatkowej przestrzeni, co jest dla nich bardzo dobrą opcją i gdzie świetnie się odnajdują. Duża przestrzeń daje im możliwość kicania, biegania, zabawy i poznawania terenu. To miejsce, gdzie króliki są szczęśliwe, zadbane i czekają na Twoje odwiedziny. Królikarnia stworzona jest ze starannością i dbałością o detale, a Ty możesz się rozluźnić i świetnie bawić. Sympatyczne i miłe króliczki są łagodne i spodobają się na pewno młodszym i starszym pokoleniom, które zakochają się w tych zwierzątkach. Obsługa chętnie odpowie na Twoje pytania i udzieli wskazówek, jak postępować z uszatymi przyjaciółmi. Dodatkowo oglądając zwierzęta jesteś wewnątrz ich wybiegu, możesz ich dotknąć, pogłaskać, a także nakarmić. Przyjemna atmosfera i bezpośredni kontakt z królikami, to główne zalety Królikarni znajdującej się na Krupówkach pod numerem 25a.

Godziny otwarcia Królikarni:

  • Poniedziałek – niedziela – 10:00 do 20:00

Cennik biletów:

  • Bilet normalny – 15 zł
  • Bilet ulgowy – 12 zł
  • Bilet 2 + 1 – 35zł
  • Bilet 2 + 2 – 45 zł
  • Karma – 2 zł

Pozostając w świecie zwierząt

Króliczki są cudowne i słodkie, ale po odwiedzeniu Królikarni pozostań w fascynującym świecie zwierząt i odwiedź inne zakopiańskie atrakcje im poświęcone. W Zakopanem swój dom mają też setki myszek mieszkających w Myszogrodzie, gdzie gryzonie żyją w wielu bajkowych sceneriach. Ponadto możesz też zobaczyć rajską Motylarnię i spędzić czas w kolorowym świecie motyli latających dookoła Ciebie. Na koniec wstąp do egzotycznej Papugarni, gdzie zachwyci Cię świat pięknych, wielobarwnych papug z różnych kontynentów.

Dojazd i kontakt

Królikarnia

Krupówki 25a, 34-500 Zakopane
Tel: 796 171 626

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy