18.1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Plac zabaw dla dzieci w Zakopanem – Dolna Rówień Krupowa

ZakopaneAtrakcjeDla dzieciPlac zabaw dla dzieci w Zakopanem - Dolna Rówień Krupowa

Plac zabaw dla dzieci w Zakopanem – Dolna Rówień Krupowa

ZakopaneAtrakcjeDla dzieciPlac zabaw dla dzieci w Zakopanem - Dolna Rówień Krupowa
POLECAMY

Darmowa atrakcja na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na panoramę Tatr to nie jedyny atut tego miejsca. Plac zabaw przy ul. Słonecznej w Zakopanem jest wyjątkowy i niepowtarzalny ze względu na swoją architekturę. Już na pierwszy rzut oka widzimy że drewniana oprawa wpisuje się w tradycyjną podhalańską specyfikę regionu. Góralskie wykończenie wprowadza tu wyjątkową atmosferę. Placu zabaw zbudowany jest głównie z drewna. Dzieci poruszają się po miękkim, kolorowym i bezpiecznym podłożu. Materiał ten amortyzuje upadek, pozwalającą uniknąć wielu niebezpiecznych urazów.

Plac zabaw - Dolna Rówień KrupowaJeśli zastanawiacie się gdzie zabrać swoje dzieci będąc w Zakopanem, z pewnością jest to miejsce warte odwiedzenia. Wasze pociechy będą zachwycone. Dzieci w każdym przedziale wiekowym znajdą tu coś dla siebie. Dla maluszków przygotowano tutaj małe drewniane domki, niskie mostki, huśtawki z zabezpieczeniem oraz bujane zwierzątka. Najmłodsze dzieci mogą również bawić się w piaskownicy.

Plac zabaw - Dolna Rówień KrupowaDzieci starsze znajdą tu atrakcje takie jak liczne domki, wierze, mosty i kładki. Nie zabraknie również huśtawek. Duży drewniany, rozbudowany domek z rurowymi zjeżdżalniami i rozmaitymi instalacjami do wspinaczki zachwyci każde dziecko. Plac jest ogrodzony. W czasie gdy dzieci się bawią rodzice mogą odpocząć na ławce, podziwiając piękne widoki. Obok placu zabaw, na Równi Krupowej można również odprężyć się na ogólnodostępnych, darmowych leżakach.

Plac zabaw dla dzieci na Dolnej Równi Krupowej cieszy się dużym zainteresowaniem. Popularne stało się tu organizowanie na polach urodzin na świeżym powietrzu. Urodziny w formie pikniku z pewnością zapadną w pamięci na dłużej.

Na placu zabaw znajduje się płatna toaleta. Plac zabaw jest zamykany na noc. Obiekt nieczynny w okresie zimowym.

Plac znajduje się w samym centrum Zakopanego. Dokładnie na Dolnej Równi Krupowej zaraz obok hotelu Helios. W hotelu znajduje się restauracja, z której można jeść pyszny obiad zaraz po zabawie. W odległości około 150 m od placu zabaw znajduje się cukiernia Samanta. Idealne miejsce na „coś” słodkiego.

Dojazd do placu możliwy jest od strony ulicy Słonecznej, gdzie można zaparkować samochód na płatnym parkingu. Pieszo na plac zabaw dostać się można od ulic Kościuszki, Aleje 3 Maja i Nowotarska.

Plac zabaw spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Nowoczesny stylowy i bogato wyposażony wystrój zapewni niezapomnianą rozrywkę na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

Lokalizacja:

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Mini Club Zakopane – Sala Zabaw

Mini Club dla dzieci - bajkowa sala zabaw z...

Apartamenty i Pokoje Willa Krzysztoforów

Szukasz noclegu z pięknym widokiem na Tatry i panoramę Zakopanego, to wyjątkowo unikatowe miejsce na taki wypoczynek w Zakopanem na Cyrhli.

Słownik gwary góralskiej

Zastanawiasz się co góral mówi do ciebie, skorzystaj z słownika góraslkiej gwary, ciekawe zwroty i słówka górali z Podhala i Zakopanego.
- Reklama -
- Reklama -