18.1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Plac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane

ZakopaneAtrakcjeDla dzieciPlac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane

Plac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane

ZakopaneAtrakcjeDla dzieciPlac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane
POLECAMY

Kolejna darmowa atrakcja na świeżym powietrzu na mapie Zakopanego. Plac zabaw położony jest w parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego. Znajduje się dokładnie między ulicami Krupówki, a Grunwaldzką. Jest to doskonałe miejsce do zabawy dla maluchów i starszych dzieci. Park miejski stanowi idealny punkt spotkań rodzinnych.

Park Miejski - plac zabaw Plac zabaw w zakopiańskim parku miejskim to idealne miejsce dla dzieci w każdym wieku. Z myślą o najmłodszych przygotowano niskie linowe instalacje wspinaczkowe. Jest tu również piaskownica oraz domek ze zjeżdżalniami. Maluchy mogą pobujać się w bujakach oraz na huśtawkach. Dzieci nieco starsze mogą korzystać z dużej wieży linowej z podwieszonymi gniazdami oraz z huśtawek. Plac zabaw jest ogrodzony. Dzieci poruszają się po miękkim, kolorowym i bezpiecznym podłożu. Materiał ten amortyzuje upadek, pozwalającą uniknąć wielu niebezpiecznych urazów. Na terenie placu zabaw znajduje się wiele ławek, na których rodzice mogą usiąść i odpocząć obserwując jednocześnie swoje pociechy.

Park Miejski - kort tenisowyTuż obok placu zabaw znajdują się trzy korty tenisowe, do tego boisko do koszykówki. Miłośnicy jazdy na rolkach, deskorolkach czy rowerach również znajdą coś dla siebie. Jest tutaj skatepark. Przy placu zabaw znajdują się elementy siłowni plenerowej. W parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Zakopanem na terenie kompleksu rodzinnej rekreacji znajduje się płatna toaleta.

Nieopodal w ponad stuletniej willi Jutrzenka znajduje się Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu. Jutrzenka to miejsce w którym od ponad 50 lat dzieci z Powiatu Tatrzańskiego rozwijają swoje zdolności artystyczne. Dzieci i młodzież uczą się tutaj rzeźby, malarstwa, ceramiki a nawet tańca góralskiego i śpiewu.

Lokalizacja parku miejskiego w Zakopanem sama w sobie jest wyjątkową. Nieopodal, na KRUPÓWKACH znajduje się mnóstwo restauracji, w których można zjeść pyszny obiad po parkowym szaleństwie. W licznych kawiarniach zjemy lody czy gofry.

Świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób w rodzinnym gronie.

Lokalizacja:

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Festiwal filmowy – Kino Letnie Zakopane 2021

Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku...

Apartamenty Apart, noclegi z widokiem na góry

Zapraszamy do komfortowej, pełnej uroku Willi APART położonej w spokojnej i malowniczej dzielnicy Zakopanego - Antałówka.
- Reklama -
- Reklama -