16 C
Zakopane
czwartek, 9 lipca, 2020
More

  Plac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane

  Kolejna darmowa atrakcja na świeżym powietrzu na mapie Zakopanego. Plac zabaw położony jest w parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego. Znajduje się dokładnie między ulicami Krupówki, a Grunwaldzką. Jest to doskonałe miejsce do zabawy dla maluchów i starszych dzieci. Park miejski stanowi idealny punkt spotkań rodzinnych.

  Park Miejski - plac zabawPlac zabaw w zakopiańskim parku miejskim to idealne miejsce dla dzieci w każdym wieku. Z myślą o najmłodszych przygotowano niskie linowe instalacje wspinaczkowe. Jest tu również piaskownica oraz domek ze zjeżdżalniami. Maluchy mogą pobujać się w bujakach oraz na huśtawkach. Dzieci nieco starsze mogą korzystać z dużej wieży linowej z podwieszonymi gniazdami oraz z huśtawek. Plac zabaw jest ogrodzony. Dzieci poruszają się po miękkim, kolorowym i bezpiecznym podłożu. Materiał ten amortyzuje upadek, pozwalającą uniknąć wielu niebezpiecznych urazów. Na terenie placu zabaw znajduje się wiele ławek, na których rodzice mogą usiąść i odpocząć obserwując jednocześnie swoje pociechy.

  Park Miejski - kort tenisowyTuż obok placu zabaw znajdują się trzy korty tenisowe, do tego boisko do koszykówki. Miłośnicy jazdy na rolkach, deskorolkach czy rowerach również znajdą coś dla siebie. Jest tutaj skatepark. Przy placu zabaw znajdują się elementy siłowni plenerowej. W parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Zakopanem na terenie kompleksu rodzinnej rekreacji znajduje się płatna toaleta.

  Nieopodal w ponad stuletniej willi Jutrzenka znajduje się Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu. Jutrzenka to miejsce w którym od ponad 50 lat dzieci z Powiatu Tatrzańskiego rozwijają swoje zdolności artystyczne. Dzieci i młodzież uczą się tutaj rzeźby, malarstwa, ceramiki a nawet tańca góralskiego i śpiewu.

  Lokalizacja parku miejskiego w Zakopanem sama w sobie jest wyjątkową. Nieopodal, na KRUPÓWKACH znajduje się mnóstwo restauracji, w których można zjeść pyszny obiad po parkowym szaleństwie. W licznych kawiarniach zjemy lody czy gofry.

  Świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób w rodzinnym gronie.

  Lokalizacja:

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

  Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną. Przygotowaną przez artystów, dla których Tatry, a w szczególności Zakopane, są szczególnym miejscem. Teatr VIS A VIS Zakopiańskie Lato Teatralne 2020, czyli wyjątkowy...

  77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

  Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed nami 77. Tour de Pologne UCI World Tour, który rozpocznie się 5 sierpnia w Chorzowie, a zakończy 9 sierpnia w Krakowie. Kolarze dwa ostatnie etapy...
  X