19.3 C
Zakopane
środa, Październik 23, 2019
More
  Zakopane Atrakcje Dla dzieci Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane. Niezwykłe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Poszukujesz atrakcji, które zachwycą każdego? Co powiesz na zaczarowany Myszogród? Tysiące uroczych myszek z całego zakątka świata zapraszają do swojego magicznego królestwa.

  Myszogród Zakopane – Mysi Park Rozrywki

  Myszogród Zakopane
  Myszogród Zakopane

  Na ponad 200 m2 szalone gryzonie podbijają serca nie tylko najmłodszym, ale również tym, którzy dotychczas na naszych przyjaciół reagowali przerażeniem 🙂
  Wstąp do podniebnej wioski, odwiedź magiczny las czy odnajdź zaginioną wyspę wraz z setkami uroczych zwierzaków. Przenieś się do zaczarowanego świata małych gryzoni, wiele rozmaitych aranżacji, kilkanaście ras myszek sprawi, że Myszogród na długo zapadnie w Twoje pamięci. Mysi stok narciarski, urocza restauracja a może odlotowy statek kosmiczny zamieszkiwany przez mysich kosmitów? Brzmi świetnie! Przekonaj się sam co jeszcze skrywa magiczny Myszogród.

  Spotkasz tutaj między innymi większe, mniejsze, brązowe, łaciate z zakręconymi włosami, a nawet całkiem łyse myszki skinny, które z pewnością skradną Twoje serce.
  Zapraszamy serdecznie każdego, kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o fascynującym życiu małych podopiecznych Myszogrodu.
  Myszogród dostępny jest cały rok przy ul.Krupówki 81b

  Jeśli jednak nie udało nam się Was przekonać to może będąc w okolicy Krupówek odwiedzicie największą papugarnię w całym województwie? Liczne gatunki egzotycznych zwierząt pozwolą Ci choć na chwile przenieść się do niezwykłych zakątków świata.Te i wiele innych atrakcji odwiedzisz w samym centrum Zakopanego przy Krupówkach. Nie czekaj, zaproś przyjaciół wraz z rodziną i wspólnie spędźcie niesamowite wakacje w Zakopanem.

  Cennik i godziny otwarcia Myszogrodu

  Ceny biletów:
  ulgowy – 14 zł, normalny – 17 zł, rodzinny (minimum 2+1) – 14 zł od osoby.

  Godziny otwarcia:
  10 – 20 od poniedziałku do niedzieli.

  Myszogród Zakopane, Mysi Park Rozrywki

  ul. Krupówki 81b, Zakopane
  Tel: 500 656 584

  Dodaj komentarz

  Powiązany post

  Park Miejski - plac zabaw

  Plac zabaw dla dzieci Park Miejski Zakopane

  Kolejna darmowa atrakcja na świeżym powietrzu na mapie Zakopanego. Plac zabaw położony jest w parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego. Znajduje się dokładnie między ulicami Krupówki, a Grunwaldzką. Jest to doskonałe miejsce do zabawy dla...
  Plac zabaw - Dolna Rówień Krupowa

  Plac zabaw dla dzieci w Zakopanem – Dolna Rówień Krupowa

  Darmowa atrakcja na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na panoramę Tatr to nie jedyny atut tego miejsca. Plac zabaw przy ul. Słonecznej w Zakopanem jest wyjątkowy i niepowtarzalny ze względu na swoją architekturę. Już...
  X