17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
More
  Muzeum RetroManiak
  Zakopane Atrakcje Dla dzieci Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane. Niezwykłe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Poszukujesz atrakcji, które zachwycą każdego? Co powiesz na zaczarowany Myszogród? Tysiące uroczych myszek z całego zakątka świata zapraszają do swojego magicznego królestwa.

  Myszogród Zakopane – Mysi Park Rozrywki

  Myszogród Zakopane
  Myszogród Zakopane

  Na ponad 200 m2 szalone gryzonie podbijają serca nie tylko najmłodszym, ale również tym, którzy dotychczas na naszych przyjaciół reagowali przerażeniem 🙂
  Wstąp do podniebnej wioski, odwiedź magiczny las czy odnajdź zaginioną wyspę wraz z setkami uroczych zwierzaków. Przenieś się do zaczarowanego świata małych gryzoni, wiele rozmaitych aranżacji, kilkanaście ras myszek sprawi, że Myszogród na długo zapadnie w Twoje pamięci. Mysi stok narciarski, urocza restauracja a może odlotowy statek kosmiczny zamieszkiwany przez mysich kosmitów? Brzmi świetnie! Przekonaj się sam co jeszcze skrywa magiczny Myszogród.

  Spotkasz tutaj między innymi większe, mniejsze, brązowe, łaciate z zakręconymi włosami, a nawet całkiem łyse myszki skinny, które z pewnością skradną Twoje serce.
  Zapraszamy serdecznie każdego, kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o fascynującym życiu małych podopiecznych Myszogrodu.
  Myszogród dostępny jest cały rok przy ul.Krupówki 81b

  Jeśli jednak nie udało nam się Was przekonać to może będąc w okolicy Krupówek odwiedzicie największą papugarnię w całym województwie? Liczne gatunki egzotycznych zwierząt pozwolą Ci choć na chwile przenieść się do niezwykłych zakątków świata.Te i wiele innych atrakcji odwiedzisz w samym centrum Zakopanego przy Krupówkach. Nie czekaj, zaproś przyjaciół wraz z rodziną i wspólnie spędźcie niesamowite wakacje w Zakopanem.

  Cennik i godziny otwarcia Myszogrodu

  Ceny biletów:
  ulgowy – 14 zł, normalny – 17 zł, rodzinny (minimum 2+1) – 14 zł od osoby.

  Godziny otwarcia:
  10 – 20 od poniedziałku do niedzieli.

  Myszogród Zakopane, Mysi Park Rozrywki

  ul. Krupówki 81b, Zakopane
  Tel: 500 656 584

  Dodaj komentarz

  Powiązany post

  Sanktuarium Najświętszej Rodziny na Krupówkach

  Kościół Najświętszej Rodziny na Krupówkach

  Neoromański kościół Najświętszej Rodziny w Zakopanem na Krupówkach W samym sercu Zakopanego przy ulicy Krupówki znajduje się neoromański kościół pod wezwaniem Najświętszej Rodziny. Ten ważny dla Zakopiańczyków kościół stanowi sanktuarium chętnie odwiedzane przez pielgrzymów z...
  Snow zabawa w Zakopanem

  Snow Zabawa w Zakopanem

  Zimowe szaleństwo na śniegu z najpiękniejszym widokiem na Tatry! Będąc na szczycie Gubałówki – w punkcie obowiązkowym podczas wizyty w Zakopanem – skąd podziwiamy widok na całe Zakopane, nie zapomnij odwiedzić Snow Zabawy! Ten zimowy snow...

  Najnowsze

  X