-7.1 C
Zakopane
piątek, 24 stycznia, 2020
More
  Zakopane Atrakcje Dla dzieci Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

  Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane. Niezwykłe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Poszukujesz atrakcji, które zachwycą każdego? Co powiesz na zaczarowany Myszogród? Tysiące uroczych myszek z całego zakątka świata zapraszają do swojego magicznego królestwa.

  Myszogród Zakopane – Mysi Park Rozrywki

  Myszogród Zakopane
  Myszogród Zakopane

  Na ponad 200 m2 szalone gryzonie podbijają serca nie tylko najmłodszym, ale również tym, którzy dotychczas na naszych przyjaciół reagowali przerażeniem 🙂
  Wstąp do podniebnej wioski, odwiedź magiczny las czy odnajdź zaginioną wyspę wraz z setkami uroczych zwierzaków. Przenieś się do zaczarowanego świata małych gryzoni, wiele rozmaitych aranżacji, kilkanaście ras myszek sprawi, że Myszogród na długo zapadnie w Twoje pamięci. Mysi stok narciarski, urocza restauracja a może odlotowy statek kosmiczny zamieszkiwany przez mysich kosmitów? Brzmi świetnie! Przekonaj się sam co jeszcze skrywa magiczny Myszogród.

  Spotkasz tutaj między innymi większe, mniejsze, brązowe, łaciate z zakręconymi włosami, a nawet całkiem łyse myszki skinny, które z pewnością skradną Twoje serce.
  Zapraszamy serdecznie każdego, kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o fascynującym życiu małych podopiecznych Myszogrodu.
  Myszogród dostępny jest cały rok przy ul.Krupówki 81b

  Jeśli jednak nie udało nam się Was przekonać to może będąc w okolicy Krupówek odwiedzicie największą papugarnię w całym województwie? Liczne gatunki egzotycznych zwierząt pozwolą Ci choć na chwile przenieść się do niezwykłych zakątków świata.Te i wiele innych atrakcji odwiedzisz w samym centrum Zakopanego przy Krupówkach. Nie czekaj, zaproś przyjaciół wraz z rodziną i wspólnie spędźcie niesamowite wakacje w Zakopanem.

  Cennik i godziny otwarcia Myszogrodu

  Ceny biletów:
  ulgowy – 14 zł, normalny – 17 zł, rodzinny (minimum 2+1) – 14 zł od osoby.

  Godziny otwarcia:
  10 – 20 od poniedziałku do niedzieli.

  Myszogród Zakopane, Mysi Park Rozrywki

  ul. Krupówki 81b, Zakopane
  Tel: 500 656 584

  Dodaj komentarz

  Powiązany post

  Snowtubing Gigant Zakopane, zjazd na pontonie

  Dreszcz adrenaliny na „Snowtubing Gigant Zakopane”

  Zima to świetna pora roku na odrobinę ruchu. Najlepiej, jeżeli można go połączyć ze świetną zabawą na świeżym powietrzu. Do tego na pewno zachęca zimowa atrakcja „Snowtubing Gigant” w Zakopanem tuż pod skocznią Wielka...
  Muzeum Karola Szymanowskiego - Willa Atma w Zakopanem

  Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi „Atma”

  Człowiek renesansu żyjący w XX-leciu międzywojennym? To możliwe. Karol Szymanowski, obok Fryderyka Chopina uznawany jest za najwybitniejszego polskiego kompozytora. Muzeum Karola Szymanowskiego Willa „Atma” w Zakopanem jest obowiązkowym miejscem na planie wycieczki każdego, kto...
  X