16 C
Zakopane
sobota, 26 września, 2020
Zakopane Atrakcje Całoroczne Góralski Ślizg - Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Góralski Ślizg – Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Góralski Ślizg to gigantyczna, sięgająca pięciopiętrowego budynku, ośmiotorowa zjeżdżalnia. Zapierająca dech w piersiach atrakcja dla dzieci i dorosłych. Zjeżdżalnia znajduje się w samym centrum Zakopanego na placu tuż pod koleją linowo-terenową na Gubałówkę.

Góralski Ślizg to świetna atrakcja na lato i na zimę. Ze zjeżdżalni można zjeżdżać w tandemie, więc nic nie stoi na przeszkodzie by najmłodsi korzystali z atrakcji razem z rodzicami.

Gigantyczna zjeżdżalnia ma aż osiem równoległych torów, co daje możliwość pokonania przeszkody aż ośmiu osobom jednocześnie. W okresie letnim warto również odwiedzić znajdujące się tuż obok Centrum Atrakcji Pod Gubałówką.

Góralski Ślizg czynny jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00.

Ceny biletów

1 zjazd – 5 zł
5 zjazdów – 15 zł
10 zjazdów – 20 zł

Góralski Ślizg – Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

ul. Na Gubałówkę, 34-500 Zakopane
Tel: 884 883 331

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązany post

Hulajnoga elektryczna

Hulajnogi elektryczne – letnia zabawa dla każdego

Chcesz zwiedzić Zakopane, ale nie chce Ci się poruszać po nim pieszo? A może męczą Cię korki i siedzenie w samochodzie, gdy na zewnątrz żar leje się z nieba? Jest na to sposób. Wysiądź...
Myszogród Zakopane

Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane

Co w zamku piszczy, czyli Myszogród Zakopane. Niezwykłe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Poszukujesz atrakcji, które zachwycą każdego? Co powiesz na zaczarowany Myszogród? Tysiące uroczych myszek z całego zakątka...