17 C
Zakopane
poniedziałek, Wrzesień 16, 2019
More

  Butorowy Bike Rental – Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

  Zakopane Latem Butorowy Bike Rental - Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

  Butorowy Bike Rental - logoChcesz zwiedzić Zakopane i nacieszyć się wspaniałymi widokami na Tatry bez stania w kolejkach i korkach? Wybierz się na rowerową wycieczkę!

  Skorzystaj z usług Butorowy Bike Rental i sam ustal trasę, jej trudność i długość oraz atrakcje, które chcesz zobaczyć po drodze.

  Butorowy Bike Rental to jedyna taka  wypożyczalnia rowerów w Polsce. Położona na szczycie Gubałówki, skąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na Tatry i Zakopane. Na Gubałówkę można z centrum ekspresowo dojechać kolejką. Dzięki takiej lokalizacji z wypożyczalni rowerów mogą korzystać również osoby, które nie mają zbyt dobrej kondycji fizycznej, ale szukają super atrakcji na spędzenie dnia. Wypożyczając rower na Gubałówce i zjeżdżając nim do Zakopanego mamy tylko z górki! Wypożyczalnia Butorowy Bike Rental oferuje możliwość pozostawienia roweru w wyznaczonym miejscu w centrum miasta, co jest dużym ułatwieniem dla turystów.

  Podhale to region wprost stworzony pod rowerową eksplorację. Mnóstwo możliwości zarówno dla tych, którzy stawiają na rekreacyjną przejażdżkę jak i tych, którzy szukają mocnych wrażeń i ostrych zjazdów. Po drodze zawsze wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia, urokliwe punkty na chwilę odpoczynku i najpiękniejsze widoki.

  Wypożyczalnię Butorowy Bike Rental wyróżnia najwyższa jakość obsługi Klienta oraz oferowanych rowerów i akcesoriów. Duży wybór rowerów w różnych rozmiarach, także dziecięcych. Na miejscu można również wyposażyć się w kaski, czy siodełka dla maluchów. Butorowy Bike Rental to wysokiej jakości sprzęt z najnowszych serii takich marek jak Gant. Regularne serwisowanie jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowników.

  Niezwykle pomocny personel pomoże także w zaplanowaniu trasy wycieczki – przedstawi również gotowe propozycje dostosowane do czasu i umiejętności zainteresowanych.

  Rowerowe zwiedzanie Zakopanego to najlepsza forma aktywności w Zakopanem zarówno dla rodzin jak i grup znajomych, czy zespołów, które pragną się zintegrować.

  Lokalizacja:

  Butorowy Bike Rental

  Tel: +48 501 570 570

  info@butorowy.pl

  Butorów 5. Kościelisko – Gubałówka

  Dodaj komentarz

  Powiązany post

  Butorowy Bike Rental

  Butorowy Bike Rental – Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

  Chcesz zwiedzić Zakopane i nacieszyć się wspaniałymi widokami na Tatry bez stania w kolejkach i korkach? Wybierz się na rowerową wycieczkę! Skorzystaj z usług Butorowy Bike Rental i sam ustal trasę, jej trudność i długość...
  Wystawa Figur Woskowych EXPO

  Wystawa Figur Woskowych EXPO

  Spędzasz wolny czas w Zakopanem? Zastanawiasz się jak umilić spacer po centrum sobie i swoim pociechom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. W samym sercu Zakopanego, przy ulicy Krupówki czeka świetna atrakcja dla dużych i...

  Najnowsze

  X