8 C
Zakopane
czwartek, 2 kwietnia, 2020
More

  Butorowy Bike Rental – Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

  Zakopane Latem Butorowy Bike Rental - Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem

  Butorowy Bike Rental - logoChcesz zwiedzić Zakopane i nacieszyć się wspaniałymi widokami na Tatry bez stania w kolejkach i korkach? Wybierz się na rowerową wycieczkę!

  Skorzystaj z usług Butorowy Bike Rental i sam ustal trasę, jej trudność i długość oraz atrakcje, które chcesz zobaczyć po drodze.

  Butorowy Bike Rental to jedyna taka  wypożyczalnia rowerów w Polsce. Położona na szczycie Gubałówki, skąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na Tatry i Zakopane. Na Gubałówkę można z centrum ekspresowo dojechać kolejką. Dzięki takiej lokalizacji z wypożyczalni rowerów mogą korzystać również osoby, które nie mają zbyt dobrej kondycji fizycznej, ale szukają super atrakcji na spędzenie dnia. Wypożyczając rower na Gubałówce i zjeżdżając nim do Zakopanego mamy tylko z górki! Wypożyczalnia Butorowy Bike Rental oferuje możliwość pozostawienia roweru w wyznaczonym miejscu w centrum miasta, co jest dużym ułatwieniem dla turystów.

  Podhale to region wprost stworzony pod rowerową eksplorację. Mnóstwo możliwości zarówno dla tych, którzy stawiają na rekreacyjną przejażdżkę jak i tych, którzy szukają mocnych wrażeń i ostrych zjazdów. Po drodze zawsze wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia, urokliwe punkty na chwilę odpoczynku i najpiękniejsze widoki.

  Wypożyczalnię Butorowy Bike Rental wyróżnia najwyższa jakość obsługi Klienta oraz oferowanych rowerów i akcesoriów. Duży wybór rowerów w różnych rozmiarach, także dziecięcych. Na miejscu można również wyposażyć się w kaski, czy siodełka dla maluchów. Butorowy Bike Rental to wysokiej jakości sprzęt z najnowszych serii takich marek jak Gant. Regularne serwisowanie jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowników.

  Niezwykle pomocny personel pomoże także w zaplanowaniu trasy wycieczki – przedstawi również gotowe propozycje dostosowane do czasu i umiejętności zainteresowanych.

  Rowerowe zwiedzanie Zakopanego to najlepsza forma aktywności w Zakopanem zarówno dla rodzin jak i grup znajomych, czy zespołów, które pragną się zintegrować.

  Lokalizacja:

  Butorowy Bike Rental

  Tel: +48 501 570 570

  [email protected]

  Butorów 5. Kościelisko – Gubałówka

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Powiązany post

  Snowtubing Gigant Zakopane, zjazd na pontonie

  Dreszcz adrenaliny na „Snowtubing Gigant Zakopane”

  Zima to świetna pora roku na odrobinę ruchu. Najlepiej, jeżeli można go połączyć ze świetną zabawą na świeżym powietrzu. Do tego na pewno zachęca zimowa atrakcja „Snowtubing Gigant” w Zakopanem tuż pod skocznią Wielka...
  Piwne Spa Zakopane

  Piwne Spa w Zakopanem

  Piwne Spa przy ul. Krupówki 77 w Zakopanem, to coś dla ciała i ducha, romantyczne wieczory we dwoje, zabiegi, masaż, kąpiel, super prezent i relaks, sprawdź koniecznie!
  X