13 C
Zakopane
środa, 15 lipca, 2020
More
  Zakopane Atrakcje Całoroczne Góralski Ślizg - Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

  Góralski Ślizg – Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

  Góralski Ślizg to gigantyczna, sięgająca pięciopiętrowego budynku, ośmiotorowa zjeżdżalnia. Zapierająca dech w piersiach atrakcja dla dzieci i dorosłych. Zjeżdżalnia znajduje się w samym centrum Zakopanego na placu tuż pod koleją linowo-terenową na Gubałówkę.

  Góralski Ślizg to świetna atrakcja na lato i na zimę. Ze zjeżdżalni można zjeżdżać w tandemie, więc nic nie stoi na przeszkodzie by najmłodsi korzystali z atrakcji razem z rodzicami.

  Gigantyczna zjeżdżalnia ma aż osiem równoległych torów, co daje możliwość pokonania przeszkody aż ośmiu osobom jednocześnie. W okresie letnim warto również odwiedzić znajdujące się tuż obok Centrum Atrakcji Pod Gubałówką.

  Góralski Ślizg czynny jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00.

  Ceny biletów

  1 zjazd – 5 zł
  5 zjazdów – 15 zł
  10 zjazdów – 20 zł

  Góralski Ślizg – Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

  ul. Na Gubałówkę, 34-500 Zakopane
  Tel: 884 883 331

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Powiązany post

  Sala zabaw Mini Club - Zakopane

  Mini Club Zakopane – Sala Zabaw

  Mini Club dla dzieci - bajkowa sala zabaw z Kawiarnią, Restauracją i panoramicznym widokiem na góry. Ciekawa atrakcja dla najmłodszych w samym centrum Zakopanego, na Krupówkach. Zabawa daje mnóstwo radości! Dlatego będąc na urlopie w...

  Wielobarwna kraina w Motylarni Zakopane

  Jeżeli chcesz się przekonać, ile kolorów tak naprawdę ma świat, musisz koniecznie odwiedzić Motylarnię w Zakopanem. To miejsce pełne fascynujących, wielobarwnych motyli z całego świata. Internet czy książki nie przekażą dosłownie piękna i życia...
  X