5 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Walka z czasem w Escape Room Zakopane

ZakopaneAtrakcjeCałoroczneWalka z czasem w Escape Room Zakopane

Walka z czasem w Escape Room Zakopane

ZakopaneAtrakcjeCałoroczneWalka z czasem w Escape Room Zakopane
POLECAMY

Zegar tyka. Ty walczysz z czasem. Na plecach czujesz dreszcze emocji. A to wszystko za sprawą rozrywki, jaką dostarczy ci wizyta w Escape Room Zakopane. Zabierz ze sobą znajomych, dzieci lub całą rodzinę i spędźcie razem czas zamknięci w pokoju, z którego wyjdziecie jedynie dzięki współpracy. Całoroczna atrakcja zainteresuje i zmusi do działania wszystkich kreatywnych, dzieci oraz dorosłych.

Zaskakujące zagadki

Escape Room to pokój, w którym zamykane są osoby mające ograniczony czas na rozwiązanie różnych zagadek, aby znaleźć klucz do wyjścia. Przede wszystkim jest to rozrywka umysłowa, przygotowana według różnych kluczy tematycznych. W Esc Room Zakopane nie ma czasu na nudę i monotonię. Po zamknięciu drzwi rusza zegar, a Wy zostajecie wciągnięci w grę pełną zwrotów akcji i nieprzewidywalnych rozwiązań. Każda osoba z grupy musi wykazać się swoimi umiejętnościami logicznego myślenia, sprytem, spostrzegawczością, ale przede wszystkim ważna jest współpraca wszystkich uczestników. Atrakcja znajduje się sąsiedztwie Krupówek i czynna jest cały rok, a dodatkowo mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Escape Room Zakopane - Ucieczka z Shawshank
Escape Room Zakopane – pokój Ucieczka z Shawshank

Odkryj tajemnice pokoi Escape Room

Zbierz grupę od 2 do 6 osób, wybierzcie jeden z pokoi tematycznych i rozwiążcie zagadki ukryte w pomieszczeniu, jeżeli chcecie się wydostać. Tajemnica „Karaibskich piratów” może zostać odkryta dzięki Waszej współpracy. Legenda głosi, że skradziony Skarb Długowieczności jest w rękach czterech Piratów, ale już dziś możecie go spróbować odzyskać dla swojej wioski. Pokój „Alicja w Krainie Cudów” wciągnie Was w abstrakcyjne historie, w czasie których będziecie musieli oddzielić jawę od snu i odszukać wyjście z Króliczej Nory. Zostańcie archeologami i wyjaśnijcie tajemnice skrywane za symbolami przeszłości w egipskiej piramidzie, a uda Wam się wyjść z gry „Mumia”. „Ucieczka z Shawshank” każe się Wam wcielić w więźnia, który planuje spektakularną ucieczkę z pilnie strzeżonego więzienia. Natomiast „Zagadki Sherlocka Holmesa” pozwolą stać się jego pomocnikami i pomóc w zapobiegnięciu tragedii i odnalezieniu niezwykle cennych korali Królowej Elżbiety. CZAS START!

Escape Room Zakopane - Alcija z Krainy Cudów
Escape Room Zakopane – pokój Alcija z Krainy Cudów

Godziny otwarcia i ceny biletów zabawy:

Escape Room Zakopane znajdziecie na ulicy ul. Kościuszki 3 (budynek banku PKO, blisko Krupówek, zaledwie ok 30 m).

  • 2 osoby: 99 zł / 84,15 zł (płatność online)
  • 3 osoby: 129 zł / 109,65 zł (płatność online)
  • 4 – 6 osób: 149 zł / 126,65 (płatność online)
  • Poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
  • Sobota – niedziela: 12:00 – 21:00

Miejsca o „dziwnym” rozrywkowym klimacie

Po wizycie w Escape Room Zakopane odwiedź pobliskie obiekty o podobnym klimacie. Obejrzyj Wystawę Figur Woskowych EXPO. Znajdziesz tam ponad 70 eksponatów znanych postaci odlanych z wosku. Możesz również wybrać się do Domu Do Góry Nogami, gdzie będziesz chodził po suficie, a podłoga znajdzie się nad Twoją głową. Dodatkowo wybierz się do kina „Giewont”, gdzie w repertuarze znajdziesz kinowe hity, ale i niszowe ambitne tytuły.

Escape Room Zakopane – ESC House

ul. Tadeusza Kościuszki 3, 34-500 Zakopane
Tel: 533 338 991

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Snow Zabawa w Zakopanem

Zimowe szaleństwo na śniegu z najpiękniejszym widokiem na Tatry! Będąc...

Domek Siumno Chatka w Murzasichlu

Regionalny domek Siumno Chatka w Murzasichlu zaprasza na wypoczynek...

Tatrzański Park Narodowy – ochrona przyrody

Ochronę przyrody w Tatrach objął Tatrzański Park Narodowy. Tatry...
- Reklama -
- Reklama -