2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Walka z czasem w Escape Room Zakopane

Zakopane Atrakcje Całoroczne Walka z czasem w Escape Room Zakopane

Walka z czasem w Escape Room Zakopane

Zakopane Atrakcje Całoroczne Walka z czasem w Escape Room Zakopane
POLECAMY

Zegar tyka. Ty walczysz z czasem. Na plecach czujesz dreszcze emocji. A to wszystko za sprawą rozrywki, jaką dostarczy ci wizyta w Escape Room Zakopane. Zabierz ze sobą znajomych, dzieci lub całą rodzinę i spędźcie razem czas zamknięci w pokoju, z którego wyjdziecie jedynie dzięki współpracy. Całoroczna atrakcja zainteresuje i zmusi do działania wszystkich kreatywnych, dzieci oraz dorosłych.

Zaskakujące zagadki

Escape Room to pokój, w którym zamykane są osoby mające ograniczony czas na rozwiązanie różnych zagadek, aby znaleźć klucz do wyjścia. Przede wszystkim jest to rozrywka umysłowa, przygotowana według różnych kluczy tematycznych. W Esc Room Zakopane nie ma czasu na nudę i monotonię. Po zamknięciu drzwi rusza zegar, a Wy zostajecie wciągnięci w grę pełną zwrotów akcji i nieprzewidywalnych rozwiązań. Każda osoba z grupy musi wykazać się swoimi umiejętnościami logicznego myślenia, sprytem, spostrzegawczością, ale przede wszystkim ważna jest współpraca wszystkich uczestników. Atrakcja znajduje się sąsiedztwie Krupówek i czynna jest cały rok, a dodatkowo mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Escape Room Zakopane - Ucieczka z Shawshank
Escape Room Zakopane – pokój Ucieczka z Shawshank

Odkryj tajemnice pokoi Escape Room

Zbierz grupę od 2 do 6 osób, wybierzcie jeden z pokoi tematycznych i rozwiążcie zagadki ukryte w pomieszczeniu, jeżeli chcecie się wydostać. Tajemnica „Karaibskich piratów” może zostać odkryta dzięki Waszej współpracy. Legenda głosi, że skradziony Skarb Długowieczności jest w rękach czterech Piratów, ale już dziś możecie go spróbować odzyskać dla swojej wioski. Pokój „Alicja w Krainie Cudów” wciągnie Was w abstrakcyjne historie, w czasie których będziecie musieli oddzielić jawę od snu i odszukać wyjście z Króliczej Nory. Zostańcie archeologami i wyjaśnijcie tajemnice skrywane za symbolami przeszłości w egipskiej piramidzie, a uda Wam się wyjść z gry „Mumia”. „Ucieczka z Shawshank” każe się Wam wcielić w więźnia, który planuje spektakularną ucieczkę z pilnie strzeżonego więzienia. Natomiast „Zagadki Sherlocka Holmesa” pozwolą stać się jego pomocnikami i pomóc w zapobiegnięciu tragedii i odnalezieniu niezwykle cennych korali Królowej Elżbiety. CZAS START!

Escape Room Zakopane - Alcija z Krainy Cudów
Escape Room Zakopane – pokój Alcija z Krainy Cudów

Godziny otwarcia i ceny biletów zabawy:

Escape Room Zakopane znajdziecie na ulicy ul. Kościuszki 3 (budynek banku PKO, blisko Krupówek, zaledwie ok 30 m).

  • 2 osoby: 99 zł / 84,15 zł (płatność online)
  • 3 osoby: 129 zł / 109,65 zł (płatność online)
  • 4 – 6 osób: 149 zł / 126,65 (płatność online)
  • Poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
  • Sobota – niedziela: 12:00 – 21:00

Miejsca o „dziwnym” rozrywkowym klimacie

Po wizycie w Escape Room Zakopane odwiedź pobliskie obiekty o podobnym klimacie. Obejrzyj Wystawę Figur Woskowych EXPO. Znajdziesz tam ponad 70 eksponatów znanych postaci odlanych z wosku. Możesz również wybrać się do Domu Do Góry Nogami, gdzie będziesz chodził po suficie, a podłoga znajdzie się nad Twoją głową. Dodatkowo wybierz się do kina „Giewont”, gdzie w repertuarze znajdziesz kinowe hity, ale i niszowe ambitne tytuły.

Escape Room Zakopane – ESC House

ul. Tadeusza Kościuszki 3, 34-500 Zakopane
Tel: 533 338 991

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE
ATRAKCJE

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Illusion House Zakopane uwolni Twoją wyobraźnię

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w niebanalny sposób,...

Domki Tatra House

Stylowe domki regionalne w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Zakopanem, wyjątkowy klimat z połączenia stylu zakopiańskiego z prawdziwą góralską architekturą.

Pomnik Chałubińskiego i Sabały w Zakopanem – miejsce, gdzie warto przystanąć

Znajduje się w Zakopanem u zbiegu ulic Chałubińskiego i...
- Reklama -
- Reklama -