26.2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Wakacje na fali, czyli Aqua Park Zakopane

Wakacje na fali, czyli Aqua Park Zakopane

Lubisz aktywny wypoczynek, marzy Ci się relaks na leżaku w otoczeniu pięknej panoramy Tatr, a może szukasz atrakcji gdy pada deszcz? Aqua Park Zakopane to idealne miejsce dla Ciebie!

Wiemy, jak męczące są górskie wędrówki, gdy wyczerpanie daje się we znaki, jedyne o czym marzysz to upragniony relaks dla ciała i duszy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie doskonały sposób na solidną dawkę regeneracji. Zarówno podczas upalnych dni, jak i deszczowej aury, Aqua Park dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

Radość, relaks, zabawa? atrakcje w parku wodnym

Zapraszamy do Aqua Parku w Zakopanem, który mieści się przy ul.Jagiellońskiej 31 naprzeciwko Komisariatu Policji. Zaledwie kilkaset metrów od Krupówek. To nowoczesny kompleks składający się z 3 poziomów.

Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane

Na całym terenie znajduje się mnóstwo atrakcji m.in. pływalnie, kręgielnia, siłownia, sauna, fitness club oraz grota solna czy jacuzzi. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, klub malucha, czyli wielka sala zabaw. Pływalnia składa się zarówno z części rekreacyjnej z
torami do pływania, jak i z zewnętrznej gdzie można odpoczywać i jednocześnie podziwiać niezwykłe widoki na górskie szczyty. Nowością w ofercie Aqua Parku jest niecka balneologiczna, czyli basen termalny zasilany bezpośrednio wodami termalnymi, pozytywnie wpływającymi na organizm. Brzmi świetnie prawda? Wewnątrz znajdują się dwa baseny — pływacki z trzema torami oraz rekreacyjny z licznymi gejzerami, przeciwprądami, masażerami oraz zjeżdżalniami. Dla chętnych większej dawki emocji polecamy atrakcje o nazwie dzika rzeka, która sprawi, że dasz się porwać razem z jej nurtem i poczujesz ogromny przypływ adrenaliny. Kolejną rozrywką dla starszych odwiedzających jest huśtawka wodna, która dostarcza mnóstwo frajdy i sprawia, że czujesz się niczym surfer nad oceanem. Dzieci również znajdą coś dla siebie, w części dla najmłodszych jest brodzik z
fontannami i licznymi zabawkami, dzięki którym Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić.

Zjeżdżalnie w Aqua Park Zakopane

W parku wodnym nie może zabraknąć również zjeżdżalni, tutaj mamy ich aż 5.
Niezwykłe wrażenie dla małych i dużych dostarcza niemalże 320 m łącznej długości ślizgawek. Korzystając z nich, warto zapoznać się z regulaminem, gdyż niektóre nie są dostosowane dla dzieci.

Poniżej znajduje się opis zjeżdżalni wraz z informacjami o dostępności dla najmłodszych.
zjeżdżalnia zielona – długość: 166,5 m, wysokość: 16,7 m, prędkość: max. 26 km/h tylko w towarzystwie opiekuna.
zjeżdżalnia czerwona – długość: 106 m, wysokość: 12 m, prędkość: max. 26 km/h tylko w towarzystwie opiekuna.
zjeżdżalnia błękitna – długość: 26 m, wysokość: 2,3 m. tylko w towarzystwie opiekuna.
zjeżdżalnia żółta – długość: 10,5 m, wysokość: 4,3 m, od 12 roku życia.
zjeżdżalnia niebieska – długość: 10 m, wysokość: 4,3 m dostosowana dla dzieci w każdym wieku.

Sauny doskonałym relaksem

Jeśli szukasz strefy wyciszenia i relaksu, Zakopiański Aqua Park oferuje, magiczny świat saun składający się sauny fińskiej gdzie temperatura sięga 80-100 stopni, sauny solankowej doskonale łączącej dobroczynne działania solanek z pielęgnacyjnymi właściwościami łaźni parowej tutaj temperatura nie przekracza 40 stopni celcujsza a wilgotność powietrza wynosi 35%. Biosauna to rodzaj sauny suchej, wykonanej z kanadyjskiego świerku, który uwalnia przyjemny zapach, temperatura w kabinie utrzymuje się na wysokości 70 stopni Celsjusza. W saunarium jest również łaźnia parowa, kabina zimowa, oraz pokój relaksacyjny, który przywróci równowagę Twojego organizmu oraz umysłu i pozwoli zdobywać kolejne szczyty
w pełni sił.

Na poziomie 3 mieści się aqua bar z przekąskami, w pełni zautomatyzowana kręgielnia z 5 monitorowanymi torami gry zapewniająca doskonałą rozrywkę dla Ciebie i Twoich przyjaciół oraz sala zabaw dla dzieci. To wymarzone miejsce dla Twojej pociechy, w jednym miejscu może spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, rozwijać swoją wyobraźnię poprzez zajęcia plastyczne czy może oddać się beztroskiej zabawie w baseniku z piłkami. Miejsce to przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
Te i wiele atrakcji dostępne są w jednym obiekcie w ścisłym centrum Zakopanego.
Przekonaj się sam jak wiele możliwości oferuje obiekt rekreacyjno — sportowy AquaPark Zakopane.

Przydatne informacje

Godziny otwarcia
Pływalnie: 9:00 – 22:00 | Kręgielnia: 10:00 – 22:00 | Bar mokry: 10:00 – 22:00 | Aqua bar: 10:00 – 22:00
Sauny: 12:00-22:00 | Fitness Club: pn.-pt. 17:30 – 20:30
Grota Solna: Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 21:00, Sobota – Niedziela: 11:00 – 21:00
Seanse w grocie solnej rozpoczynają się o pełnych godzinach. Seans trwa 45 minut.

Ceny
Wejście na baseny na 1 godzinę: bilet normalny – 25 zł, młodzież – 22 zł, ulgowy- 20 zł
Wejście na cały dzień (wraz ze Światem Saun): bilet normalny – 79 zł, młodzież – 68 zł,
ulgowy – 66 zł
Minuta pobytu w Świecie Saun: 0,50 zł
Na terenie Aqua Parku znajduje się duży parking dla klientów.

Będąc w okolicy, warto również odwiedzić niezwykłą galerię Władysława Hasiora, która znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 18 B. Zobaczyć niezwykłe rzeźby, sławne sztandary i wiele innych dzieł, które docenione zostały na całym świecie.

Sprawdź jak dostać się do Aqua Parku ( przystanek Rejon Dworców ) , dzięki komunikacji
miejskiej.

Aqua Park Zakopane

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane
Tel: 18 200 11 22

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy